Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ölümsüz Sevdim

Ölümsüz Sevdim

Ölümsüz Sevdim

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı: Arif Susam
Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 8697448931205


Uzun süren suskunluğunu bomba gibi bir albüm ile bozan tavernaların kralı sanatçımız Arif Susam Ölümsüz Sevdim isimli son albümü ile 2011 yılına damga vurmaya hazır.
Her yaştan sevgililerin, sevenlerin, ayrılık acısı çekenlerin dinlemekten usanmayacağı bir albüm hazırladık. Sevenlerinin beğenisine sunulacak bu albümde birbiriden güzel 12 muhteşem eser bulunmaktadır.
Albüme adını verdiğimiz Ölümsüz Sevdim eseri Mevlüt Yalçın'a aittir. Yıldız Tilbe'nin kendisi tarafından da yorumladığı muhteşem eseri Emi, Ülkü Aker'in sözlerini yazdığı Seni Bilen Biliyor isimli eserin bestekarı Enrico Macias'tır ve yine sözlerini Ülkü Aker'in yazdığı Boş Vere Vere isimli eserinin bestekarı ise Selami Şahin'dir.Büyük şair Ahmet Selçuk İlkan'ın Bir Evetle Bitti eserinin yanı sıra Yıldırım Caner'in Sürpriz eseri, Burak Buluç'un Affetmem, Memo Aslan'ın Benim Adımı Koymuş eseri ve sanatçımızın hayranları tarafından yoğun istek alan ve klasikleşmiş olan Bir Kadın Vardı, Resmini Ateşe Attım, Kader Utansın isimli eserlerin yeni versiyonlarıyla yorumlayan sanatçımız Arif Susam bu albümde usta yönetmen ve aranjör olan Osman İşmen ile çalışmıştır.
Ada studyolarında hazırladığımız bu albümün mix mastering ve tonmaisterliğini İhsan Apça ve Ögür Özkan Mete ikilisi üstlenmiştir.


Albüm İçeriği

1.Ölümsüz Sevdim
2.Bir Evetle Bitti
3.Affetmem
4.Resmini Ateşe Attım
5.Benim Adımı Koymuş
6.Emi
7.Bir Kadın Vardı
8.Sürpriz
9.Seni Bile Biliyor
10.Kader Utansın
11.Bitmeyen Hatıralar
12.Boş Vere Boş Vere


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!