Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sikinti Yok
Sikinti Yok

Sikinti Yok

Sanatçı: Mehmet Akyıldız
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697448931250

Sikinti Yok Albüm Açıklaması


Son yıllarda insanımızın dilinden düşmeyen 'Sıkıntı Yok' sözünü kendine has şekilde besteleyen sanatçımız Mehmet Akyıldız bu esere çok fazla güvendiği için albüme de 'Sıkıntı Yok' ismini vermiştir. Bu albümde sözü ve müziği Davut Güloğlu'na ait 'Gülizar' isimli bir türkü yer almaktadır. Adını Anarsam isimli türkünün bestesi de İbrahim Sarı'ya ait. Albümde yer alan bir diğer eser olan Siyah Beyaz eserinin sözleri de Dursun Akyıldız'a aittir. Albümde yer alan diğer eserlerin sözü ve bestesi sanatçımız Mehmet Akyıldız'ın imzasını taşımaktadır.

Mehmet Akyıldız bu albüm için tam 2 yıllık bir emek ve uğraş verdi. Sanatçımız diyor ki 'sanatçı çiçek gibidir alkışlanmazsa solar. Bu albümde tanınmış müzisyen arkadaşlarımla çalıştım emek nedir en iyi bilenlerdenim emeğe çok büyük saygım var. Bu düşünceyle Sıkıntı Yok isimli son albümümü sizlerle paylaşıyorum.'

Siz Rahat olun SIKINTI YOK...


Albüm İçeriği

1.Adını Anarsam
2.Ayrıl Benden
3.Siyah Beyaz
4.Yar Seni Saramadım
5.Demek Ki Yar
6.Sıkıntı Yok
7.Gülizar
8.Beni Yak
9.Ben Elli Sen Yirmibeş
10.Doğma Bebeğim
11.Baba


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.