Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sürgün Olsam

Sürgün Olsam

Sürgün Olsam

Sanatçı: Tutku Kip
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8699310360571


Müzik dünyası her geçen gün başarılı isimlerle tanışmaya devam ediyor. Uzun süre sahnelerde
tecrübe edinen, belli bir başarıya imza atmış her sanatçı gibi Tutku Kip'te "Sürgün Olsam" isimli
albümüyle hayaline kavuşuyor.

Üniversite eğitimini Kıbrıs' ta (MIS) Management information systems(yönetim ve bilişim sistemleri) bölümünü bitirerek yapan Tutku Kip, birikimlerini sergileyeceği albümle müzik dünyasına imza atmaya geliyor. Üniversite hayatı boyunca Kıbrıs'ın çeşitli şehirlerinde gece eğlence mekânları ve seçkin otellerde yaptığı programlarla çalışarak eğitimine de devam etti.

Söz, müzik çalışmaları da yapan Tutku Kip, elindeki eserler çoğalıp ve bu eserlerin çok beğeni topladıklarını gözlemleyince, şarkılarını müzik severlerle paylaşmak için bir albüm çalışması yaptı. Jazz ustası Uğur İnal' dan müzik dersleri aldığını ifade ederken "Uğur İnal hocamdan müzik, sanat ve sanatçı olmak adına çok kısa zamanda birçok şey öğrendim" dedi. Kıbrıs'ta yaptığı sahne çalışmalarının kendisine tecrübe kattığı gibi yaptığı müziğe de boyut kazandırdığını sözlerine ekleyen Tutku Kip, "Sürgün Olsam" isimli albümüyle müzik dünyasındaki yarışta yer almaya hazırlanıyor.


Albüm İçeriği

1.Yolunu Bulur
2.Suçu Bende Arama
3.Kim Senin Sahibin
4.İstanbul (Kontak & Öztürk)
5.Üzgünüm
6.Çapkın (Kontak & Tepki)
7.Kara Gözlüm
8.Bir Başkası (Kontak & Ete Kurttekin)
9.KNTK

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız