Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tut Elimden

Tut Elimden

Tut Elimden

Sanatçı: Zeynep Asya
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8681619200344

Müzik yaşamın her evresinde olan, onsuz olunamayan bir “olgu”dur. Bazılarımız için müzik dinlemek, müzikle dinlenmek, müzikle eylenmek yeterli iken; bazılarımız için çalgı çalmak, müzik yaratmak, müzik icra etmek isteriz. Bu bağlamda müziğe gönül veren Zeynep Asya’da nev-i şahsına münhasır tarzı, tavrı, ses rengiyle müzikal yolculuğuna Ali Ekber Kayış klavuzluğunda devam ediyor. Asya’nın hüzünlü, lirik, ırmak gibi çağıldayan sesine duduk, çello, viola gibi batı enstrümanları da eşlik ediyor. Tamamı bestelerden oluşan 9 eserlik albüm; Deniz Taylan Toprak, Arsen Everekliyan, Dünyasıgüzel Ergün, Ümmüşen, Dünya Aydın, Melis Aktaş, Tuğba Kakışım Eserlerinden Oluşuyor.

Geçmiş zamanlarda özel müzik okullarında nota, solfej, şan, bağlama, yan flüt eğitimi alan Zeynep ASYA müzikle kendini geliştirme, gerçekleştirme yolunda öğrenme sürecine devam ediyor.

Zeynep ASYA’nın “tut elimden” adlı 2. solo albümü Kalan Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

Ali Ekber Kayış, Burcu Yankın Alkış, Serhat Demirtaş, İsmail Soyberk, Rustam Jon Makhmudof, Muhittin Darıcı, Onur Gügercinoğlu, Erdi Arslan, Adem Tosunoğlu, Şaban Gölge, Mesut Murt gibi değerli müzisyenler enstrümanlarıyla “ Tut Elimden” de Zeynep Asya’ya eşlik ediyor.

 

Parça Listesi

1.Tut Elimden

2.Yâreler

3.Ez Berbon (Ben Ağlıyorum)

4.Gönül Geçmiyor

5.Erenler

6.Gurbet

7.Derdim Senden De Zalim

8.Sevgi Çiçeği

9.Koşun Çocuklar

 

 

Disk Sayısı : 1

Medya Cinsi : CD

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız