Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fornite

Fornite

Fornite

Marka :

Warner Bros

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 5051892219051

Sadece sığınak aramayın, inşa edin.

En fazla dört kişilik oyuncuların hayatta kalmak adına devasa bir yıkılabilir dünyayı keşfettiği, kaynaklar topladığı ve kuleler ve çılgın silahlar yapmak için birlikte çalıştığı Fortnite’ın ‘aksiyon dolu’ dünyasına hoş geldiniz!

 

‘The Storm’ olarak bilinen gizemli ve dehşet veren olaydan sonra dünya nüfusunun %98’i yok olur, hayatta kalan bir grup, gezegeni istila eden canavarlardan ve kendilerinden kurtarmak için bir arada çalışmalı.

 

Save the World’de arkadaşlarınızla takım olun ve mutant canavar dalgasıyla mücadele ettikten sonra düşmanın çaresizce yıkmaya çalışacağı mazgallı siperler inşa edin. Düşman gruplarını limanda tutmak amacıyla yıkıcı etkiye sahip tuzaklar inşa etmek için dikenli çubuklar, zehirli oklar ve nöbetçi silahlarını kullanın.

 

Battle Royale’de ister yalnız kurt olarak ya da ister dört oyuncuya destek veren bir ekibin parçası olarak devasa 100 oyunculu savaşlarda kapışın. Elinizde sadece bir baltayla savaş alanının ortasına inin ve zafer kazanmak için mütevazı toplardan yıkıcı roketatarlara kadar silahlar toplayın ve kalan son oyuncuyu indirene kadar mücadele edin.

 1080p

Ağ Üzerinden Oynama

Oyuncular

1 Oyuncular

Ağ Oyuncuları

2-100 Ağ Oyuncuları

PS4 Pro Enhanced

 

AYAKTA KALAN SON OYUNCU

 

Fortnite Battle Royale nedir?

Fortnite Battle Royale, Fortnite için oynaması ücretsiz, çevrimiçi rekabet içeren bir çok oyunculu moddur. Ana çevrimiçi modunu da içerir ama geliştirme devam ettikçe güncellenir, oynanışı ve mücadeleyi canlı tutar.

 

Fortnite’in kendine özgü inşa etme yeteneklerinin ve oyuncuların birbiriyle kapıştığı heyecanlı çatışmalarda yıkılabilir ortamların bulunduğu tamamen ücretsiz, 100 oyunculu, rekabetçi çok oyunculu moda kendinizi kaptırın.

Savaş otobüsünden atlayın ve zafer kazanmak için üretin, inşa edin ve yağmalayın. Ayakta kalan son oyuncu kazanır. 

 

4 OYUNCULU EŞLİ OYUN

 

Dünyayı kurtarın

Acımasız komandolardan teknolojiyi kullanan inşaatçılara kadar tercih ettiğiniz kahramanı seçin ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan alet edevatları bir araya getirin, bunlar arasında: Hidrolik baltalar, el yapımı keskin nişancı tüfekleri, hatta fırlatma rampaları ve taret silahları bulunuyor. Devam ederken yeteneklerinizin seviyesini yükseltin, yeni şemaların kilidini açın ve DIY tahribatı için potansiyelinizi sürekli geliştirin.

 

  

Yeni Savaş Bileti, yeni ödüller!

7. Sezon Savaş Bileti; silahlar, araçlar, kıyafetler, sadık dostlar ve daha fazlası için yeni kaplamalar içeren 100 katlık muhteşem yeni ödüllerle çıktı. İstediğiniz zaman, planladığınız şekilde daha hızlı seviye atlayın. Haftalık Görevler, oyun oynayabildiğiniz zamanlarda size ilerleme esnekliği sunarken ek V-Papel'ler doğrudan ödüller açmanızı sağlar.

 

EN SON GÜNCELLEMELER

7.0 Yaması - yeni özellikler

7. Sezon Savaş Bileti (Battle Royale)

Yeni Sezon, yeni Savaş Bileti. 100 aşama, 100'den fazla yeni ödül. Oyun içinden hemen 950 V-Papel karşılığında satın alınabilir. Savaş Biletinde 100. aşamaya ulaştıktan sonra görevleri tamamlayarak her yıldız için 100 Sezonluk XP kazanabilirsiniz.

Kreatif (Yeni mod)

Fortnite Kreatif modunun erken erişiminde daha önce hiç olmadığı gibi tasarlayın, inşa edin ve savaşın! Savaş Bileti sahipleri kendi Kreatif adalarına bir hafta önceden erişebilecek. 13 Aralık 2018 tarihinde de tüm oyuncuların Kreatif adalarına erişimi olacak.

X-4 Fırtınakanat Uçağı (Battle Royale)

Pilotluk becerilerinizi sergileyin! X-4 Fırtınakanat'ta tek başınıza veya arkadaşınızla birlikte göklere hükmedin!

 

Kaplamalar (Battle Royale)

Silahlarınıza ve araçlarınıza Kaplamalarla yeni bir hava katın. Savaş Bileti seviyenizi yükselterek çeşitli Kaplamaların kilidini açın ve dolabınızdaki araçları, tüfekleri ve daha fazlasını bunlarla donatın.

 

Yeni düşman: Kapılı İzbandut (Dünyayı Kurtar)

Yeni bir düşman Fırtına'dan geliyor ve çok iyi hazırlanmış. Bu düşmanla karşı karşıya gelmek zorlu olabilir!

Tekinli Vadi 3. Bölüm (Dünyayı Kurtar)

Yeni görevleri tamamlayın, yeni bölgeleri keşfedin ve Savaşa Devam hikayesi sona ererken Efsanevi bir ödül kazanın!

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!