Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Freespace 2 PC

Freespace 2 PC

Freespace 2 PC

Marka :

Interplay

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8692750043196


Konumuz, ilk oyunun geçtiği tarihten yaklaşık 32 yıl sonrasında geçiyor. Yani Büyük Savaştan otuziki yıl sonrası. Büyük savaş döneminde insanlar (terran) yaklaşık 14 yıl boyunca Vasudan ırkıyla amansız bir savaş halindeydi. Ta ki Shivan adında yeni bir ırk ortaya çıkana kadar. Önce Vasudan İparatorluğunu yerle bir etmiş ve insanoğlunu da yok etmekte son derece kararlı idiler. Ancak Vasudan ve insanoğlu ittifak yapmaya karar vermiş ve zor da olsa Shivan'ın ilerleyişini durdurup zafer kazanmışlardı. Şimdi ise, insanoğlu Vasudan ile hala ittifak içindedir, ve buna kısaca Galactic Terran-Vasudan Alliance (GTVA) denmektedir. Bu ittifaka inanmayanlar da vardır ve GTVA'nın her görevinin başarısız olması için ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar. Bu asi grubuna da Neo-Terran Front (NTF) adı verilmektedir. GTVA'nın tek derdi tabi ki NTF değildir. İlk oyunda son anda alt etemyi başardığı Shivan'lar da hayatı zorlaştıran diğer bir etkendir. Böyle bir senaryo içinde bizler de GTVA'da bir pilotu canlandırıyoruz.

Campaign Room: Freespace 2'de katılabileceğiniz kampanya ve görevleri buradan seçebilirsiniz, ayrıca multiplayer oyunları ve özel yapılmış tek kişilik görevleri de buradan seçebilirsiniz.

Barracks: Tek veya multiplayer pilotları yaratabileceğiniz, kopyalayabileceğiniz ve istatistiklerini görebileceğiniz bir kısım. Tek oyuncu modunda yaratılmış pilotları multiplayer'a dönüştürebiliyorsunuz

Ready Room: Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra gideceğiniz yer burası. Oyuna ilk aşamada üç eğitim görevi ile başlıyorsunuz (isterseniz bu aşamayı atlayabilirsiniz). Ve bu eğitimler sadece başlangıçta değil, oyunun değişik aşamalarında da karşınıza çıkıyor; yeni bir uzay gemisi ve silah türü geliştirildiğinde size bunlarla ilgili eğitim veriliyor. Bu da diğer uzay savaş oyunlarında olmayan çok güzel bir artı.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız