Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Injustice 2 - Standart (PS4)

Injustice 2 - Standart (PS4)

Injustice 2 - Standart (PS4)

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Warner Bros

  • Bu üründe kargo bedava!..
  • ISBN: 5051892208130

Injustice 2 - Standart (PS4)


 


Yıllardır kült oyun mertebesinden düşmeyen ve eleştirmenlerce kabul görmüş Mortal Kombat serisinin yaratıcıları olan NetherRealm Stüdyo'su, rakipsiz hikaye anlatımı, sağlam içeriği ve sınıfının en iyisi olan dövüş mekaniklerini DC COMICS'in eşsiz evrenine uyarlıyor!


 


Her savaş seni tanımlar: Her maçın ardından en sevdiğiniz DC Comics Süper-kahramanınızı ya da kötü karakterlerinizi geliştirebileceğiniz birtakım araç-gereç kazanıyorsunuz.


 


Yeni bir tehdit doğuyor: Serinin bir önceki oyunu olan INJUSTICE: GODS AMONG US'ın hikayesine kaldığınız yerden devam edin. Batman ve müttefikleri Superman'in rejimine karşı direniş gösterirken bölünmüş bir toplumu yeniden bir araya getirmeye çalışıyorlar. Tüm bu kaos ortamında yeni bir tehdit ortaya çıkıyor ve eski düşmanları yeni bir ittifak kurmak zorunda bırakıyor. 


 


DC COMICS'in en iyileri: DC Evreni'nin bir dövüş oyununda görülebilecek en geniş kadrosundan sevdiğiniz karakterleri seçin. Injustice 2'nin kadrosu, hem klasik fanları hem de yeni kahramanlara gönül veren DC hayranlarını mutlu edecek.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!