Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PS4 BATTLEFIELD 1 REVOLUTION EDITION
PS4 BATTLEFIELD 1 REVOLUTION EDITION

PS4 BATTLEFIELD 1 REVOLUTION EDITION

Marka : EA
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 5030942122435

PS4 BATTLEFIELD 1 REVOLUTION EDITION Ürün Açıklaması

Battlefıeld 1 temel oyun

Battlefıeld premıum pass

Arabistanlı lawrence paketi

Hellfıghter paketi

Kızıl baron paketi

Yeni behemot görünümü

5 battlefıeld 1 battlepack içerir.

 

16 yeni çok oyunculu harita, 20 yeni silah, yeni Operasyonlar ve daha fazlasına sahip dört adet temalı genişletme paketi. Henüz yayınlanmamış genişletmelere iki hafta erken erişim.

Battlefield 1 They Shall Not Pass: Fransız ordusunun tecrübeli gazileri, anavatanlarını son nefeslerine kadar savunuyor.

Battlefield 1 In the Name of the Tsar: Rus ordusuyla 1. Dünya Savaşı'nın en büyük cephesinde yer alın.

Battlefield 1 Turning Tides: 1. Dünya Savaşı'nın kara ve deniz muharebelerine katılın.

Battlefield 1 Apocalypse: Savaşın en dehşet verici dönemindeki vahşi çatışmalarda sınırları zorlayın.

 

Oyun Açıklama

Topyekün savaş halini Battlefield™ 1'de deneyimle. Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinin dar sokaklarında, İtalyan Alpleri'nin geçit vermez dağ istihkamlarında ya da Arabistan'ın sıcak çöllerinde destansı savaşlar vererek kıyasıya mücadele et. Yıkıma odaklı stratejilerini şaşırtıcı çevrelere uyarla, macera dolu harekat modunda yeni dünya savaşını keşfet ya da 64 oyuncu içeren çok oyunculu epik savaşlara katıl. Piyade olarak savaş veya tank, motosiklet, çift kanatlı uçak ve dev savaş gemileri gibi muhteşem araçları karada, havada ve denizde kullan. Oyununu Battlefield tarihinin en dinamik savaşlarına uyarla.

 

Önemli Özellikler

64 Kişilik Çok Oyunculu Epik Savaşlar - 64 oyuncunun piyade olarak savaştığı ya da tank, motosiklet, çift kanatlı uçak ve savaş gemisi gibi çeşitli araçları kullandığı FPS tarihinin en destansı çok oyunculu savaşlarında arkadaşlarınla omuz omuza çarpış.

Topyekün Savaşın Doğuşuna Tanıklık Et - İnsanlık tarihinin en büyük muharebelerinde yerini al. Modern savaşın doğuşuna tanıklık edeceğin bu mücadele, çok iyi korunan Alplerden kavurucu Arap çöllerine görülmemiş bir ölçekte, karada, havada ve denizde tüm şiddetiyle sürüyor.

 

Şaşırtıcı Sezgisel Yıkım - Sezgisel yıkım özelliğiyle her muharebe kendine has olacak. Büyüğünden küçüğüne araçları imha et ve binaları komple yık. Minik ahşap evlerden devasa taş istihkamlara kadar her şey, üstünde savaştığın toprak bile bir anda paramparça olabilir.

Dünyanın Uzak Köşelerinden Savaş Hikayeleri - Dünyanın bu ilk modern savaşında bir araya gelen farklı karakterlerin gözünden dünya savaşının birbirinden değişik ortamlarında bulun, macera dolu harekat modunda savaş halindeki dünyayı keşfet.

Yorumlar 1
Çok iyi

Çok gerçek

01.01.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.