Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PS4 Uncharted: Kayıp Miras

PS4 Uncharted: Kayıp Miras

PS4 Uncharted: Kayıp Miras

Marka :

Sony

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 711719877967

PS4 Uncharted: Kayıp Miras

 
Hindistan’da var olduğu söylenen eski ve gizemli bir arkeolojik eseri, (Ganesha’nın fildişi) karanlık güçlerin ellerine geçmeden önce bulup, güvenliğini sağlamaya çalışacaksınız.
 
 
 
CHLOE FRAZER

İlk - Uncharted 2: Among Thieves'de

En son - Uncharted 3: Drake’s Deception'da görüldü

Serinin en popüler karakterlerinden biri olan Chloe Frazer, ilk olarak Uncharted 2: Among Thieves'de tanıtıldı ve en son Uncharted 3: Drake's Deception'da ortaya çıktı.
Chloe zekâsı, arkeolojik bilgisi ve doğaçlamalı doğası gereği, Nathan Drake'in rakibi olan meşhur bir hazine avcısıdır. Hem mücadelede hem de tekerleğin arkasında harika biri olduğu için önemli bir şöhreti vardır.
 
Chloe dürtüsel ve doğaçlamcıdır. Zekasına büyük ölçüde güvenir. Yöntemleri ise genellikle ahlaki çizgileri bulanıklaştırır. Ancak bu durum her zaman kendisine sonuç verir ve onu her daim talep edilen kişi olarak belirler. Bununla birlikte, sınırları vardır elbette ve bir durum kötüleşmeye başladığında, kaybedeceklerini kolayca feda etmekten çekinmez.
 

Chloe Frazer geri dönüyor

Müthiş bir bağımsız macera

The Last of Us ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu gibi beğenilen yapımların ardındaki geliştiricinin bu yeni yapımında hızlı aksiyonun ve heyecanlandıran tehlikelerin olduğu yeni bir yolculuğa çıkacaksınız.

Meşhur antik Hindistan'ın kutsal eserini geri almaya ve acımasız bir savaştan uzak durmaya çalışan Chloe Frazer, en son Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nda görünen paralı asker Nadine Ross'un yardımını almak zorunda.

Birlikte Hindistan'ın dağlarının derinlerine inecek, kutsal eserin gizemini ortaya çıkarmak için birlikte çalışmayı öğrenecek, acımasız rakiplerine karşı savaşarak ilerleyecek ve bölgenin kaosa sürüklenmesine mani olacaklar…PS4 Uncharted: Kayıp Miras

10 saatlik ‘’Gameplay’’ oynama süresi

Tamamen farklı bir hikaye

Internet üzerinden oynayabildiğiniz farklı multiplayer modlar

Chloe karakterini oynayabilme (Nadine aktif değildir)

Stealth Combat özelliği

Stealth Weapon kullanabilme
 
NADINE ROSS
 
Nadine Ross, hikayenin ana muhalifi Rafe Adler tarafından çalıştırılan Güney Afrikalı bir paramiliter örgüt olan Shoreline'ın lideri olarak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonun’da, ilk kez yerini aldı. Uncharted 4'teki olaylardan sonra Shoreline’ın dağılmasının ardından, Nadine Ross parayla kiralanabilecek serbest bir ajan haline gelir. Nadine, sakinliği ve her işe hesaplı yaklaşımıyla bilinir. O her zaman üstünlüğü elinde tutmak için ısrar ederken, asla teslim olmayı da başaramaz.
 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!