Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


The Sims 4 Eco Lifestyle

The Sims 4 Eco Lifestyle

The Sims 4 Eco Lifestyle

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

EA

Standart Teslimat
13 - 17 Ağustos
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 5035225123031

The Sims 4 Eco Lifestyle

Simsleriniz dünyayı etkilemeye hazır mı?

The Sims 4 Eco Lifestyle Expansion Pack içinde bir ortak çalışan yoldaşlar topluluğuna katılın. Evergreen Harbor 'ın yeni dünyasında değişim ve bir fark yaratmak için oyna.

Community Space projesindeki kararlar için yeni komşularınıza yardım edin, ekolojik ayak izinizi azaltın ve muhitinizin değişimine tanık olun. Simsiniz kuralları koymaya başladığında neler olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

 

Sürdürülebillir Yaşam

Azaltın, tekrar kullanın ya da dönüştürün! Sadece çevre için iyi değil aynı zamanda sizi de koruyacak Simoleonlar. Güneş panelleri, rüzgâr türbinleri ve damlacık toplayıcılar ile kendi elektrik ve suyunuzu üretin ya da dünya üzerindeki etkinizi gerçekten kontrol etmek için evde yeni dikey bahçede kendi yiyeceğinizi yetiştirin.

Bunu bir adım daha ileri taşıyın ve çöp bidonunda neler bulabileceğinize bir bakın, bu sizin bir sonraki çocuk arabanız ya da bir sonraki yaratımınız için malzemeler olabilir.  Topladığınız bazı eşyalar, boya, ıvır zıvırlar ve belirli bileşenler, online mağazanızda satmak için üretebileceğiniz gazlı içecekler ve mum gibi eşyaları oluşturmakta kullanılabilir.

 

İşbirlikçi Topluluk

Her hafta Çevre Aksiyon Planlarını yayınlayan yeni oylama meclisine komşularınızla birlikte katılın. Simsler fiziksel aktiviteye teşvik etmek isteyebilir ya da herkesin bir geri dönüştürücüsü olmasını isteyebilir. Oyunuz önemlidir! Eğer Siminiz kampanyaya katılmıyorsa, çevrenizi daha iyi bir yer yapmak için savunduğu yerde sivil bir tasarımcı olmasını keşfettirin. Bu toplulukta, yerel üreticilerinizle, aktivitelerle ve teknisyenlerle ilişkileri geliştirmek size çok yardımcı olacak.  

 

Dünyayı Değiştirin

Siminizi bir muhite yerleştirin ve çevrenizi nasıl değiştirdiğini izleyin. Aldığınız her karar, kullandığınız güç kaynakları, evinizi nasıl tasarladığınız ve hangi Çevre Aksiyon Planlarını oyladığınız, dumanlı gökyüzünden berrak sulara kadar dünyanın durumunu etkileyecek.

Eğer bir aksiyon almazsanız, doğanın kasabanın çevresine çöp ve hurdaları getirdiğini görebilirsiniz. Diğer taraftan, çöpler toplandığında ve araziler temiz tutulduğunda daha çiçekli binaları ve yeşili görebileceksiniz. Daha çok katkıda bulunduğunuzda Simsinizin üzerinde parlayan kuzey ışıklarını görme şansınız artacak!

 

Dönüşebilen Dekor

Eğer Simsiniz çöplerde daha derinlere gitmeye cesareti varsa umulandan daha fazlasını bulacak. Kısıtlı bir bütçeyle bir başlangıç evinin teçhizatlarına mı ihtiyacınız var?

Tamir edilebilecek yırtılmış bir yatak veya kolaylıkla patlatabileceğiniz bir fırın gibi ücretsiz kullanılmış eşyaları deneyebilirsiniz. Yeni mobilya ve kıyafetler bile mükemmel bir görünüm için kurtarılmış malzemelerden yapılabilir. Evinizi dekore edecek ve gardırobunuzu dolduracak tüm diğer kumaşları, teknolojiyi ve tüm objeleri başka bir amaca uygun hale getirebilirsiniz. Sonuç olarak, yeniden kullanım girişimleriniz tarzın zirvesi olacak.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.