300 KİŞİYE 2 KİŞİLİK; TOPLAM 600 ADET “SING” FİLM DAVETİYESİ KAMPANYASI (www.dr.com.tr)Kampanya 5 – 11 Aralık 2016 tarihleri arasında www.dr.com.tr’de 200 TL ve üzeri yapılan ilk alışverişte geçerlidir. Havaleli siparişlerde kampanyaya katılabilmek için siparişten en geç bir gün sonra ödemenin yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında filmin gösterimde olduğu tüm Cinemaximum gişelerinde “Sing” filmine 2 kişilik ücretsiz giriş hakkı verilmektedir. Kampanya sadece “Sing” filminin gösterimleri için geçerlidir. Kampanyaya katılmaya hak kazanan www.dr.com.tr üyelerine D&R tarafından e-posta ile 2 onay kodu (giriş kodu) gönderilecektir. Kampanyadan faydalanmak için bu onay kodlarının Cinemaximum gişelerinde söylenmesi yeterlidir. Kampanyadan kampanya koşullarını gerçekleştiren ilk 300 kişi faydalanabilir. Onay kodları 1 kişiliktir ve tek kullanımlıktır.

*Kişi sayısı dolması durumunda bitiş tarihi beklenmeden kampanya  sonlandırılacaktır.


FİLM HAKKINDA:

Şarkını Söyle (Sing) Universal Pictures ve Illumination’ın (Minyonlar ve Çılgın Hırsız’ın yapımcıları) ortak yapımı bir animasyon filmi. Hayvanlar dünyasında geçen, her yaş grubuna hitap eden yılın ses getirecek animasyonlarından. 

Konu: Çılgın Hırsız, Dr. Seuss’ The Lorax, Çılgın Hırsız 2 ve şu anda tarihin en yüksek hasılat yapan ikinci animasyon filmi olan “Minyonlar” gibi sevilen hitleriyle tüm dünyada izleyicilerin büyüleyen Illumination, yıl sonunda “Şarkını Söyle” filmini sunuyor. Animasyon, müzikal-komedi filmi olan “Şarkını Söyle”, herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini konu alıyor. Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen “Şarkını Söyle”de, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için herşeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını düzenlemek.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.