Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Myminibaby Başlangıç Seviye Yüzme Kolluk

Myminibaby Başlangıç Seviye Yüzme Kolluk

Myminibaby Başlangıç Seviye Yüzme Kolluk

Marka :

My Mini Baby

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2789788616200

Myminibaby Başlangıç Seviye Yüzme Kolluk

Myminibaby Yüzme Kollukları Neden Tercih Edilmeli?

*40 yıldır tüm Avrupa 'da kullanılan Myminibaby yüzme kollukları bebeğinizin kafasını su seviyesinden17 cm yukarıda ve dengede tutarken, bebeğinizin tüm kaslarını çalıştırır.8. Aydan itibaren kullanılması tavsiye edilir. 30 kg 'a kadar kullanılabilir. Özel delici bir aletle delinmediği takdirde patlamaz. Oldu ki patladı içinden çıkan özel damlası sayesinde kolayca onarılır ve 24 saat içinde tekrar kullanılabilir.

 *Plastiğinde atık madde kullanılmadan Almanya'da üretilmektedir. İçeriğinde en hassas bebek cildine zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmamaktadır. Tüm testleri yapıldıktan sonra paketlenir. Paketi açılmış veya zarar görmüş, kullanılmış ürünlerin hijyen açısından uygun olmadığından geri iadesi yoktur.

*Myminibaby yüzme kollukları engelli dostlarımızın da kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Myminibaby Yüzme Kollukları Nasıl Kullanılır?

 *Myminibaby kollukları Kullanmadan önce suyla ıslatın, sonra çocuğunuzun kolunu havaya kaldırarak koltuk altına kadar ittirin ve çocuğunuzun kolunda takılıyken şişirmeye başlayın. Kollukları dikiş izleri kaybolana kadar şişirin. Tıpasını kapatın. Tıpaların içinde bulunan özel toplar sayesinde kolluğunuz hava kaçırmaz. Bu yüzden acele etmenize, tıpayı sonuna kadar kapatmanıza ve içine bastırmanıza gerek yoktur.

*Tıpaları içeri asla bastırmayınız, aksi takdirde kolluğunuzun mekanizmasına zarar verir, hava kaçırmasına neden olursunuz!

 *Kollukları şişirdiğinizde çocuğunuzun koluna tam oturmalıdır. Kollukları çocuğunuz suya girmeden önce kolundan çıkıp çıkmadığımı kontrol edin. Eğer kolluklar çocuğunuzun kolundan çıkıyorsa az şişirilmiş demektir. Kollukları çocuğunuzun kolundan çıkmadığına emin oluncaya kadar tekrar şişirin.

 *Kollukların temas ettiği bölgede güneş yağı olmamasına özen gösteriniz varsa kuru bir havlu ile siliniz.

 

*Kolluk tıpalarının özellikle dışarıda olmasına özen gösteriniz.

 

*Kollukları çocuğunun kolunda iken tıpanın iki tarafından hafifçe bastırarak havasını indirip çıkartınız.

 *Direkt güneş ışığı altında veya arabanın içinde bırakmayınız, gölgede muhafaza ediniz, her kullanımdan sonra duru su ile durulayınız.

 Myminibabay Kolluklar Hava Kaçırıyorsa Ne yapabilirim?

 *Myminibaby Kolluklar hava kaçırıyorsa; nereden hava kaçırdığını bulmak için suyun içine batırınız ve hava çıkan yeri tespit edip işaretleyiniz. Kolluğunuz inik ve kuru vaziyette iken paketten çıkan özel damla ile hasarlı yeri yapıştırıp kurumaya bırakınız. Kolluğunuzu 24 saat sonra tekrar kullanabilirsiniz. 

**Paketten çıkan damlayı çocuklarınızdan uzak tutunuz!

Son Olarak…

*Çocuklarınızı yüzerken asla gözetimsiz bırakmayınız. Mümkün olduğunca göz teması kurunuz. Bu çocuğunuzun özgüvenini arttıracak ve suda kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Myminibaby yüzme kolluğu kullanan bebeklerin diğer yüzme arkadaşı kullanan bebeklere oranla sudaki özgüvenlerinin daha fazla ve hızlı geliştiği gözlemlenmiştir.

*Myminibaby kolluklar Daha rahat taşınıp, muhafaza edilebilmeleri adına tarafımızdan tasarlanan özel taşıma çantası ile sizlere teslim edilir. Siz de çocuklarınıza kolluklarını kendilerinin taşımalarını teşvik edebilir, onlara sorumluluk vererek özgüvenlerini arttırıp, yüzmek için motive edebilirsiniz.

**Önemli not: Hijyen ve kullanım koşulları nedeniyle paketi açılmış üründe iade ve değişim yapılmamaktadır.

Yorumlar 7

TÜM YORUMLARI GÖSTER
ÇOK iyi

Çocuklar için çok guzel

17.09.2020

Parasını Hakediyor

Çocuklar suya bu kollukla çok hızlı uyum sağlıyor. Parasını çıkartıyor.

01.07.2020

Çok iyi

Her çocukta olması gereken bir kolluk

28.06.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.