XIAOMI 10000 mAh 18W TAŞINABİLİR HIZLI ŞARJ CİHAZI

Mükemmel performans ve yüksek çıkış kapasitesi ile öne çıkan Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) taşınabilir şarj cihazı (ince ve hafif kasa), günlük hayatında güçlü bir taşınabilir şarj cihazına ihtiyaç duyanlara hitap ediyor.

Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve cihaz aksesuarları için kullanılabilen model, seyahat esnasında en yakın ve güçlü arkadaşlarınızdan biri.

Hareket Özgürlüğü Kazandıran Detaylar: Artırılmış uyumluluğu, akıllı cihaz ve aksesuarları sabit bir yerde kendi adaptörleri üzerinden şarj etme ihtiyacını tümüyle ortadan kaldırıyor.

Güçlü Bir Seyahat Arkadaşı: Çift yönlü hızlı şarj olabilen model, 10000 mAh kapasitesi sayesinde akıllı cihaz ve aksesuarlarınızı çok daha yoğun ve uzun bir şekilde kullanmanıza izin veriyor.

Kolay Taşınabilirlik: 14.2 mm inceliğine sahip olan taşınabilir şarj cihazı, 245 gram ağırlığı sayesinde pantolonun arka cebinde bile zahmetsizce taşınabiliyor.

Çift USB Çıkışı: Aynı anda iki cihazı şarj etmenizi sağlayan özellik, sizin ve sevdiklerinizin cihazlarına yetebilmesine yardımcı oluyor.

Güçlü, Dayanıklı ve Şık Tasarım: 180 derece ergonomik ark tasarımı kullanılan model, ele tümü ile oturuyor ve çok daha güvenli bir tutuş sunuyor. Sahip olduğu alüminyum kasa çarpışma ve darbelere dayanmasını; yüzeyindeki ekosal kaplamater oksitlenme ve günlük aşınmalara karşı dayanıklı bir yüzeye kavuşmasını sağlıyor.

Optimize Edilmiş Şarj / Boşaltma Verimliliği: Yüksek yoğunluklu lityum polimer pil kullanılan taşınabilir şarj cihazı, iyileştirilmiş şarj dönüşüm oranları ve stabil boşaltma voltajının keyfini sürmenizi sağlıyor. Gelişmiş direnç kapasite sensörleri ile desteklenen model ayrıca optimize edilmiş şarj verimliliği de sunuyor.

Arttırılmış Uyumluluk ve Verim: %90’dan fazla dönüşüm oranı sunan Xiaomi 10000 mAh, gerçek çıkış kapasitesini deneyimlemenize olanak tanıyor. 5V / 2A, 9V / 2A ve 12V / 1,5A çıkışları sayesinde, kullanıcılarını yüksek uyumlulukla tanıştırıyor.

Düşük Güç İletimi: Bluetooth kulaklık ve fitness bilekliği gibi pek çok aksesuar, düşük güç aktarımı ile sağlıklı bir şekilde şarj edilebiliyor.

Teknik Özellikler

  • 10000 mAh pil gücü
  • Şarj durumu göstergesi
  • 2 adet USB çıkışı
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.