YapiKrediMart2016

 

World'e özel dr.com.tr'den yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından gerçekleşen katılımlarda 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL'ye ek 10 TL ile toplam 30 TL Worldpuan hediye!

 

 

 

 

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında dr.com.tr’den 1-31 Mart 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 20 TL Worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla 1-31 Mart 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 20 TL’ye ek 10 TL, toplam 30 TL Worldpuan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla en fazla 30 TL Worldpuan kazanılabilir. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılmayan müşteriler için en fazla kazanılabilecek puan tutarı 20 TL’dir. Kazanılan Worldpuan'lar 13 Nisan 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 24 Nisan 2016’dır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Kullanılmayan Worldpuan'lar 25 Nisan 2016 itibari ile geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan katılımından kazanılan ek 10 TL puan 27 Nisan 2016 tarihinde yüklenecektir, kullanılmayan puanlar 9 Mayıs 2016 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 10 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.