Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Adalet Hazar

Adalet Hazar Kimdir?

1960 yılında Malatya'da doğdu. 1981 yılında Gazi Üniversitesi İİBF Bankacılık ve Sigorta Bölümü'nden mezun oldu, aynı üniversitenin işletme bölümünde Yüksek Lisans yaptı. 2004 yılında yine aynı Üniversite'nin Muhasebe ve Finansman Bölümü'nde Doktor eğitimine başladı.

1987 yılında Ziraat Bankası'nda çalışmaya başladı. 1991 yılında Uzman Yardımcılığı sınavını kazanarak, Uzman Yrd., Uzman Yardımcılığından sonra Bankalarda Kaynak Maliyeti Hesaplama Yöntemleri adlı tezi ile 1994 yılında uzman, 1995 yılında Banka'da yeni kurulan AR-GE Biriminin kuruluş çalışmalarında yer alarak Müdür Yardımdısı oldu. 2000 - 2001 krizlerinden sonra Kamu Bankalarının Yeniden Yapılandırılması ekibinde 2001 Ağustos ayından itibaren önce yeniden yapılandırmadan sorumlu Organizasyon Daire Başkanı, 2002 Aralık ayından itibaren ise İnsan Kaynakları ve Organizasyondan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yer aldı. 2005 Ağustos itibariyle Banka'dan ayrıldı. Çeşitli eğitim ve danışmanlık firmalarında projeler hazırlayan ve eğitimler veren Hazar, 2006 yılından itibaren de Akademi ConsultingTraining Firmasının Genel Müdürlüğünü görevini sürdürmektedir.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.