Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Adnan Nur Baykal

Adnan Nur Baykal, 2 Şubat 1953 tarihinde İstanbul'da doğdu. Alman Lisesi'ni bitirdikten sonra DAAD bursuyla Almanya'da Aachen Teknik Üniversitesi'nde okudu. Elektrik Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu.

Türkiye, Almanya ve Amerika'da yirmi yıl üst düzey yöneticilik yaptı. Haberleşme, enerji, tekstil, inşaat, klimalandırma ve eğitim sektörlerinde şirketler yönetti. Üç yıl müteahhitlik yaptı.

Liderlik ve strateji konularında uzmanlaşan Adnan Nur Baykal, 2003 yılından beri Yeditepe Üniversitesi'nde, yöneticilikle ilgili alanlarda ders vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yurt dışında bulunduğu uzun yıllar boyunca, kültürümüzün sanıldığından daha zengin, derin ve renkli olduğunu fark eden Adnan Nur Baykal, kitaplarındaki malzemeleri tarihten seçmektedir. Doğu ve batı arasında merkez adını verdiği kültürümüzü ön plana çıkarmak için kitap yazmaktadır.

Adnan Nur Baykal'ın Sistem Yayıncılık'tan çıkan kitapları:

* Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları
* II. Abdülhamid'in Yöneticilik Sırları
* Mektuplarla Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma
* Hürrem Sultan ile Söyleşi
* Yutucu Rekabet
* Türklerin Strateji Serüveni

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


9 ADET
Şeytanlaşan İnsanlar

Şeytanlaşan İnsanlar


Adnan Nur Baykal
İnce Kapak
3,00 TL %30 2,10 TL
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.