Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Arthur Phillips

Arthur Phillips ABD'nin Minneapolis kentinde doğdu. Harvard'da ve Berkelee School of Music'de eğitim gördü. Aktörlük, caz müzisyenliği, metin yazarlığı yaptı. Feci bir başarısızlıkla sonuçlanan ticari girişimlerinin ardından, yazıya yoğunlaşabilmek için kendisine gereken finansal desteği, televizyonda yayımlanan ünlü bilgi yarışması Jeopardy'yi beş kez kazanarak elde etti. 1990-92 yılları arasında Budapeşte'de yaşadı, şu sıralarda karısı ve iki oğluyla birlikte New York'ta oturuyor.

2002 yılında yayımlandıktan sonra Los Angeles Times gazetesinin saygın ilk roman ödülünü kazanan ve şu ana kadar yedi dile çevrilen Prag romanının kazandığı büyük başarının ardından 2004'te The Egyptologist adlı bir romanı daha yayımlandı. (Bu roman da yayınevimizin programına alınmıştır.)

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


2 ADET
Prag

Prag


Arthur Phillips
İnce Kapak
47,50 TL %27 34,68 TL
Mısır Kaşifi

Mısır Kaşifi


Arthur Phillips
İnce Kapak
45,00 TL %27 32,85 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız