Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ayhan Çorbacıoğlu

ODTÜ / İdari İlimler Fakültesi'nde başlayan Ekonomi lisnsan öğrenimini üçüncü yılından itibaren İ.İ.T.İ.A. (Marmara Üniversitesi)'nde tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini -İstatistik- Matematik dalında A.İ.T.İ.A (Gazi Üniversitesi)'nde tamamladı.

İş Yaşamına İnşaat ve Sanayi ağırlıklı büyük bir holdingde yatırım planmacısı olarak başlayan Çorbacıoğlu; ardından, Finans ve Ağır Sanayi sektörlerinden üst düzey yöneticisi olarak devam eden iş hayatını, kurucusu olduğu İnşaat, Petrol ve ticaret şirketlerinde aktif olarak sürdürdü.

Yazar; iş yaşamının yanı sıra; öğrencilik yıllarından beri sürdürdüğü Ezoterik Felsefe ile ilgili çalışma ve araştırmalarından edindiği bilgi ve deneyim birikimini, günümüze kadar, çeşitli kuruluşlar ve gruplarda gerçekleştirdiği konferans ve seminerlerle defalarca paylaşma fırsatı buldu. Bu konudaki çalışmaları halen devam etmektedir.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


1 ADET
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.