Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çiler İlhan

1972 doğumlu, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyasi Bilimler mezunu. Okuldan sonra meslek olarak sürdürdüğü otelcilikle birlikte Boğaziçi, Amann, www.minidev.com gibi çeşitli dergi ve internet sitelerinde serbest yazarlık yaptıktan sonra otelciliği bırakarak TimeOut İstanbul/Chat dergilerinde yazar/editör olarak çalıştı.

1993 Yaşar Nabi Gençlik Ödülleri 'Dikkate değer Öykü Ödülü' sahibi yazarın üniversite sonrasında yazdığı öyküleri E Kültür, Düzyazı Defteri, Damar, KülÖykü, Ana Dili, Davetsiz Misafir gibi edebiyat dergilerinde; düzyazıları, kitap tanıtım yazıları, gezi yazıları, çevirileri Kitap-lık, Radikal Kitap, Radikal Cumartesi, TimeOut İstanbul, Travel+Leisure, Sedir, Chat, Trendsetter gibi dergilerde yayımlandı.

Metis Yayınları tarafından 2005'te yayımlanan '1002. Gece Masalları' isimli fantastik öykü seçkisine 'Vulgata' ile katıldı. Nisan 2006'da Artemis Yayınları'ndan çıkan 'Rüya Tacirleri Odası', birbirine gönderme yapan fantastik öykülerden oluşan kendi öykü kitabı. Mayıs 2007'de yayımlanan TimeOut İstanbul Hikâyeleri isimli öykü seçkisinde ise 'Zobar ile Başa' isimli bir öyküsü olan yazar ikinci kitabının 2008'in ilk yarısında basılmış olmasını planlıyor. İstanbul'da yaşayan Çiler İlhan seyahat dergisi Travel+Leisure'un da editörü.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


2 ADET
Sürgün

Sürgün


Çiler İlhan
İnce Kapak
10,19 TL %33 6,83 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız