Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dale Carnegie

Dale Carnegie (24 Kasım 1888 - 1 Kasım 1955), Amerikalı yazar, hatip, kişisel gelişimci ve kişiler arası iletişim uzmanıdır.

İlk basıldığı 1936 yılında 30 milyondan fazla satış yapan ve günümüzde de halâ popülerliğini koruyan ve pek çok dile çevirilen How to Win Friends and Influence People (Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı) kitabının yazarıdır.

1888 Missouri Maryville'de fakir bir çiftçinin oğlu olarak dünyaya geldi. State Teacher's College'de eğitim gördü. Kolej sonrası ilk işi çiftçilere satış kursu vermekti daha sonra ArmourCompany şirketi için satış yapmaya başladı. Firmanın Güney Omaha bölgesindeki yöneticisi haline geldi. 1955 yılında Hodgkin rahatsızlığından öldü. Belton, Missouri'de gömüldü. Dale Carnegie dünyada insanların kişisel gelişim konusunda ne kadar eksik olduğunu ilk keşfeden ve hayatını bunu değiştirmek için harcayan ender kişilerdendir. Yazarlığa başladığı ilk günlerde herhangi bir canlı hakkında insandan daha fazla kitap olduğunu keşfetti. Yazdığı kitaplarda ise genelde kendinden bir şeyler değil de, yaşanmış ve tecrübe edilmiş olayları kullanmıştır.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


8 ADET
10 Adımda Mutlu Hayat

10 Adımda Mutlu Hayat


Dale Carnegie
İnce Kapak
23,00 TL %35 14,95 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız