Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fırat Demirel

Fırat Demirel 1985 yılında Karsrsquo;ta doğdu. Kars Anadolu Lisesirsquo;ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümürsquo;nden mezun oldu. Profesyonel kariyerinin ilk yıllarında mobil servis tasarımı ve sosyal ağ yönetimiyle ilgilendi. 2008rsquo;de teknoloji ve tasarım üzerine yazılar yazmaya başladı.

2009rsquo;da Türkiyersquo;nin en etkili girişimcilik medyası Webrazzi.comrsquo;a yazar olarak katıldı. Dokuz yıl boyunca teknoloji ve internet girişimciliği üzerine binlerce yazı kaleme alarak ekosistemin en çok içerik üreten ve tanınan isimlerinden biri oldu. Kitap ve kültür dergisi Arka Kapakrsquo;ta iki yıldan uzun süre yazar ve yayın kurulu üyesi olarak görev yaptı.

Teknolojinin dönüşümü, girişimcilik ve internet kültürü konularına odaklanan yazar, içerik ve ürün geliştirme stratejileri ile girişim pazarlaması konularına yoğunlaşıyor. Türkiyersquo;de internet girişimci- liğinin nitelikli gelişimini desteklemek için firatdemirel.comrsquo;da tecrübelerini paylaşıyor ve Türkiye girişim ekosisteminin tüm paydaşlarını girisimler.net adresinde bir araya getirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilim Tarihi ve Felsefesi Bölümürsquo;nde Teknoloji Tarihi konulu tez çalışmasını sürdürüyor.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


1 ADET
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.