Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kevin D. Mitnick

Kevin David Mitnick (Condor olarak da bilinir) (d. 6 Ağustos, 1963), ilk bilgisayar korsanlarından olup en meşhurudur. 15 Şubat 1995'te FBI tarafından yakalanmıştır. Fujitsu, Motorola, Nokia ve Sun Microsystems gibi şirketlerin bilgisayar ağlarına izinsiz girmekten suçlu bulunarak 5 yıl hapis cezası almıştır. Cezası 21 Ocak 2000'de, bilgisayarlara yaklaşma yasağı 21 Ocak 2003'te bitmiştir. Günümüzde, beyaz şapkalı bir bilgisayar korsanı olarak güvenlik danışmanlığı yapmakta ve dünya çapında kongrelere katılmaktadır. Adrian Lamo, Kevin Mitnick ve Kevin Poulsen (2001).

Mitnick, fotoğrafı FBI'in 'En Çok Arananlar' listesinde yer alan ilk hacker olarak kayıtlara geçti ve neredeyse listeden hiç eksik olmadı. 'İflah olmaz bir suçlu' olan çocuk ruhlu Mitnick 'Sanal Dünya'nın Kayıp Çocuğu' olarak da tanındı.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


1 ADET
Sızma Sanatı

Sızma Sanatı


William L. Simon
İnce Kapak
32,00 TL %53 14,90 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız