Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Nihayet Durukanoğlu

Bankacılık kariyerine Ziraat Bankası'nda başlamış olup, Akbank T.A.Ş. ve Pamukbank T.A.Ş.'nin çeşitli ve Dış İşlemler Biriminde sırasıyla ve mevzuattan sorumlu Birim Müdür olarak görev yapmıştır. Pamukbank'taki çalışma hayatı sırasında Amerika'da The Bank of New-York, New- York tarafından organize edilen International Banking programına katılarak sertifika almıştır.
Bankacılık karyerine T. Garanti Bankası T.A.Ş.'de Mevzuat Proje Müdürü olarak devam etmektedir. Bu görevi paralelinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki 'Kambiyo Mevzuatı Çalışma Grubu' ve 'Dış Ticarette e-Belge Çalışma Grubu'nun başkanlığını sürdürmekte olup, aynı zamanda Gümrük Müsteşarlığı koordinatörlüğünde yürütülen Dış Ticarette E-Belge Çalışma Grubunda Türkiye Bankalar Birliği'ni temsilen yer almaktadır.
Küçük ve Orta Boy İşletmelere (KOBİ) yönelik olmak üzere Evrim dergisi ile Ekonomist dergisinin eki olarak yayımlanan işletmelerde Girişim dergisinde dış ticaret mevzuatına ilişkin yazılar yazmaktadır.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


1 ADET
Dış Ticaret Dünyası

Dış Ticaret Dünyası


Nihayet...
İnce Kapak
69,50 TL %15 59,08 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız