Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Serhat Kaya

'1982'de İstanbul Cihangir'de doğdu.

Beşiktaş Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2001’de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girdi ve Uğur Yücel’le tanışmasıyla birlikte Eski Yeşil Kabare’de sahneye çıkmaya başladı.
Serhat Kaya, 2005 yılında ünlü perakende markası Bernardo ailesine katılarak 7 yıl Saha Yöneticilikleri ve Eğitim Uzmanı görevlerini sürdürmüş, Pdr Group TMI Türkiye bünyesinde Yönetim, İletişim ve Eğitmenlik branşlarında uzmanlaşmıştır.
Halen ülkemizdeki önemli firma ve markalar için; yönetim, strateji, satış, pazarlama ve CRM konularında startuplar hazırlayan ve devam eden projelerde Yönetim Danışmanlığı yapan Serhat Kaya, 2012 yılından itibaren 20’den fazla üniversite ve 60’ın üzerinde Şehir Belediyesi konferansına davet edilerek “Farkediş” isimli kişisel gelişim programını geniş kitlelerle paylaşmıştır. 220.000’den fazla insanın katıldığı kişisel gelişim seminerini 2018 yılında kitaplaştırarak Yeniden Sen | Fark Ediş ismiyle okurlarıyla buluşturan Serhat Kaya'nın ikinci kitabı Umursama Şubat 2020'de yayınlanmıştır. ICF akreditasyonlu profesyonel koçluk lisansı sahibi ve Down Türkiye Derneği’nin gönüllü üyesidir.'

 

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


2 ADET
Umursama

Umursama


Serhat Kaya
İnce Kapak
27,00 TL %40 16,20 TL
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.