* Kampanya, 28 Mart-30 Mart tarihleri arasında geçerlidir.

* Adım Adım Bebek Eğitim Seti alana anında sepette % 20 indirim uygulanacaktır.

* Başka bir kampanya ile birleştirilemez.

* D&R kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Adım Adım Bebek Eğitim Setleri

Çocuğunuzun sağlıklı bir birey olması; onun fiziksel ve zihinsel yönden doğru gelişimiyle yakından ilişkilidir. Yapılan araştırmalara göre beyin gelişiminin yüzde sekseni çocukların dünyadaki ilk yıllarında, yani 0-3 yaş dilimindeki dönemde sağlanır. Bu nedenle çocuğunuzu doğduğu ilk andan itibaren zihinsel ve sosyal olarak beslemek, onun gelecekteki hayatı açısından oldukça önemlidir. Üstelik çocukların ihtiyaçları aydan aya değişiklik gösterir. Örneğin; 3 aylık bir bebekle 5 aylık bir bebeğin ihtiyaç duyduğu fiziksel ve zihinsel destek farklıdır. Tüm bunların bilincinde olan Adım Adım Bebek Eğitim Setleri, ebeveynlerin sağlıklı bireyler yetiştirme yolculuğunda onlara yardım etmeyi hedefler.Devamını Oku

Adım Adım Bebek Eğitim Setleri Nedir?

Eğitim setleri 0-4 yaş grubu çocuklar için özel hazırlanmış kutulardır. Kutular, her aya özel olarak ayrı ayrı hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. Kutuların içinde; çocuğunuzun ay veya yaşına göre hazırlanmış çeşitli etkinlikleri barındıran bir kitap ve bu etkinlikler için ihtiyaç duyduğunuz tüm materyaller bulunur. Çocuğunuzun zihinsel ve fiziksel gelişimini takip edebileceğiniz aylık gelişim tablosunun yanı sıra ebeveynlere çıktıkları bu yolda yardımcı olacak makaleler özel olarak hazırlanmıştır. Bunlara ek olarak; her ay bir meyvenin tanıtımı ve o meyvenin bulunduğu özel tarifleri içeren ayın meyvesi makalesi bulunur. Böylelikle her ay çocuğunuza yeni ve lezzetli tarifler hazırlamanız mümkündür. Adım Adım Bebek Eğitim Setleri, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebilmeniz ve onunla gelişimine destek olabilecek faaliyetler yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu nedenle setlerin içinde çocuk kitapları ve bu setle büyüyen çocuklara özel olarak bestelenen şarkılar da mevcuttur. Tüm bunların yanında, çocuğunuz için belli ürünlerde fırsat ve indirim kuponu da setin içinde kullanımınıza sunulmaktadır.

Adım Adım Bebek Eğitim Setleri'nin en büyük avantajı çocuğunuzun içinde bulunduğu aya özel olarak hazırlanmış olmasıdır. Böylelikle doğduğu ilk günden dört yaşına basana dek her ay, onun içinde bulunduğu gelişimsel döneme uygun olacak etkinlikler yapmanız mümkündür. Aydan aya değişen bu etkinlikler sayesinde çocuğunuz sıkılmaz ve her ay yeni bilgi, deneyim ve kazanım sahibi olur. Üstelik çocuğunuz, zeka olarak gelişimi içinde bulunduğu ay veya yaştan daha ileride ise gelişimine uygun olan seti de satın alabilmeniz mümkündür.

Adım Adım Bebek Eğitim Setlerinin Hedeflediği Kazanımlar Nelerdir?

Bu eğitim setlerinin en büyük hedefi çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlamaktır. Çocuklarınızın gelişimine özel olarak her ay farklı etkinlikler ve kitaplar içeren setler sayesinde çocuklarınızın gelişimini takip edebilir ve onlara bu konuda destek olabilirsiniz. Keşfetmeye ve öğrenmeye açık olan çocuklarınızın, doğru kaynaklar ile öğrenme becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Setlerin bir diğer hedefi, aile ilişkilerini güçlendirmektir. Çocuklarıyla yakından ilgilenen ebeveynler olarak onların her anına tanık olabilir ve çocuğunuza unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Her ay yeni bir kitap okuduğunuz çocuğunuz, okuma alışkanlığı kazanacak ve kitapların gizemli dünyasını keşfe çıkacaktır ve en önemlisi, bu setler sayesinde çocukların gelişimi ve öğrenme süreci hem çocuklar hem de siz ebeveynler için eğlenceli hale gelecektir.

Seti kullanan ebeveynlerin görüşleri; çocuklarının okuma alışkanlığı kazandığı, hayal güçlerinin genişlediği ve dikkat sürelerinin arttığı yönündedir. Bunlara ek olarak çocuklarının gelişimine her ay farklı aktiviteler ve materyaller ile doğrudan katkı sağlayan ebeveynler olabilmek, aileler için de oldukça önem taşır. Eğitici ve birbirinden keyifli aktiviteler, ebeveynlere yol gösteren faydalı makaleler ve lezzetli yemek tarifleri ile Adım Adım Bebek Eğitim Setleri, çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesine ve sağlıklı bir birey olabilmesine yardım etmeyi hedefler.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.