Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


D&R KART
 

D&R Kart’ınız ile D&R Sadakat Programı’na üye olarak D&R mağazalarından yaptığınız her alışverişte puanlar kazanacak, çeşitli ürünlere özel fırsatlardan faydalanabileceksiniz*. İndirimlerden ilk siz haberdar olacak, size özel kampanyalarla avantajlı alışverişin keyfini çıkaracaksınız.

Tek yapmanız gereken mağazalarımız kasalarından üyelik kaydınızı oluşturmak. Dilerseniz kart taşımaksızın sadece cep telefon numaranız ile de D&R Kart programına dahil olabilirsiniz.

*D&R Kart, İnternet alışverişlerinde ve D&R Hürservis mağazalarında geçerli değildir.

 

D&R Sadakat Programı - Üyelik Metni

Sevgili müşterimiz, D&R Sadakat Programı’na ( Bundan sonra kısaca “Program” olarak anılacaktır.) üye olmanız halinde aşağıdaki şart ve koşulları “D&R” tarafından Program dahilinde sunulacak hizmetlere, kullanıma, içeriklere, uygulamalara ve üyelere yönelik her türlü beyanı açık rızanızla kabul etmiş olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Bu Program ile Üye Program kapsamında D&R’a ait mağazalardan gerçekleştireceğiniz alışverişlerde D&R tarafından sunulan hizmetlerden ve avantajlardan faydalanabilecek olup, Program’ın amacı  üyelere özel reklam, kampanya ve diğer faydaların sunulmasıdır. Üyelik formunu doldurarak D&R’a temin ettiğiniz isminiz, doğum tarihiniz, e- posta adresiniz veya posta adresiniz dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kimlik bilgileriniz gibi bilgileri ifade eden “ Kişisel Bilgiler”iniz bu formda sağladığınız onay çerçevesinde aşağıdaki amaçlar için kullanılacaktır, hiçbir durumda öngörülen amacın dışında kullanılmayacaktır.


* Siparişlerinizi almak,
* Ürün ve hizmetlerimizi sunmak,
* Ödemelerinizi gerçekleştirmek,
* Siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek,
* Bilgilerinizi güncellemek,
* Üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek,
* İlginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek,
* 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak,
* Yayınlar göndermek,
* Elektronik posta ve sms ile bülten göndermek ya da bildirimlerde bulunmak,
* Sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak,
* Yeni içerikler hakkında bilgi vermek,

Tarafınızca paylaşılan Kişisel Bilgiler’in hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacağı belirtilmiş olup, D&R tarafından yukarıda yer alan amaçlarla tarafınıza iletilecek D&R’a ait işbu ticari elektronik iletileri (sms, telefon, e-mail gibi elektronik iletişim araçları vasıtasıyla yapılacak her türlü iletişim) almak istemiyor ve almayı onaylamıyor iseniz aşağıdaki seçenekler doğrultusunda iletişim izni durumunuzu güncelleyebilirsiniz.

İzinli pazarlama kapsamında yasal olarak tarafınızdan alınan iletişim izinlerini kaldırma prosedürü aşağıdaki maddelerde açıkca belirtilmiştir.

* Mail adresinize firmamız tarafından gönderilen e-maillerin  iznini kaldırmak için gönderilen emaillerin içerisinde yer alan “Bu e-postaları almak istemiyorsanız tıklayınız” butona tıklayarak izninizi iptal edebilirsiniz.

* Telefon numaranıza gönderilen sms’lerin iletişimini kaldırmak için “DR RET” yazıp 4933’e göndererek izninizi iptal edebilirsiniz.

* Sözleşme gereği her bir kanal için ayrı ayrı izin iptali gerekmektedir.

* Aynı anda tüm kanallardaki iletişim izninizin kaldırılması için +90 (850) 266 3737 D&R Danışma Hattı’nı arayabilir veya https://www.dr.com.tr/iletisim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile D&R’a bu konuda talepte bulunabilirsiniz. D&R talebinizi aldığı takdirde gönderim listesinden çıkışınızı sağlayacaktır. 

 

Üyelik formu ile temin edilen işbu Kişisel Bilgiler hizmetin amacına yönelik olup, ilke olarak, üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz ya da başka şekilde kullandırılmaz ve üye bizzat aksini talep etmediğiniz sürece üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz. Şu kadar ki, D&R yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde üyeye ait uhdesinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.

Üyelere daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, kendilerinin üyelik formunda talep edilen bilgilerin tamamını vermelerini önermekteyiz. Ayrıca, talep edilen hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgilerin verilmemesi durumunda talebin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını dikkatlerinize sunarız. Üyeler tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması üyelerin sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmemesi rica olunur. Böyle bir durumda D&R hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle D&R’ın bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü üyeye aittir.

Üyelik ve Program ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için https://www.dr.com.tr/iletisim adlı internet sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.