e-Kitap Hediye Kartı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Alırken

  www.dr.com.tr den alınan e-Kitap Hediye Kartları sadece online mağazada (dr.com.tr) ve e-Kitap ürünlerinin satın alımında kullanılabilir. e-Kitap; tablet, telefon ve e-okuyucu gibi cihazlardan okuma deneyimi sunan dijital bir kitaptır. e-Kitap Hediye Kartı Sipariş Formu'nu eksiksiz doldurunuz. Sipariş formuna yazdığınız e-posta adreslerinin doğruluğunu kontrol ediniz. Formu eksiksiz doldurduktan sonra "Sepete Ekle" butonuna basıp hediye kartı siparişinizi tamamlayın. Yasa gereği hediye kartı ürünlerinde TEK ÇEKİM uygulanmaktadır.

 • Aldıktan Sonra

  Siparişiniz onaylandıktan sonra satın aldığınız e-Kitap Hediye Kartı, istediğiniz kişinin e-posta adresine gönderilir. e-Kitap Hediye Kartının görüntülenip kullanılabilmesi için gönderilen kişinin e-postası ile dr.com.tr’ye üye olması gerekmektedir. Gönderdiğiniz e-Kitap Hediye kartını “Profilim” sayfasındaki “Hediye Kartlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. e-Kitap Hediye Kartı siparişleri iptal edilemez.

 • Kullanırken

  e-Kitap Hediye Kartları sadece e-Kitap ürünlerinin satın alımında kullanılmaktadır. e-Kitap ürünlerini incelemek için tıklayınız.
  Hediye kartı ile verilen siparişlerde, aynı anda birden çok hediye kartı kullanılamaz. e-kitap Hediye kartları tek kullanımlıktır, kalan tutar için yeni kart oluşturulamaz. e-Kitap Hediye kartı ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturmanızı ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanmanızı öneririz. Fatura sadece e-Kitap Hediye Kartı kullanılırken, onu kullanan müşterimize gönderilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.