Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


2014 Detaylı Burç Yorumları
2014 Detaylı Burç Yorumları

2014 Detaylı Burç Yorumları

Yayınevi : Jale Muratoglu
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9781310884320 | Format : Epub

2014 Detaylı Burç Yorumları E-Kitap Açıklaması

Astroloji; Evren’de var olan Gezegenlerin ve Sabit Yıldız'ların üzerimizdeki etkilerini şifreler, teknikler ve matematiksel formüllerle çözen simge dilidir. Astrolog ise; bu simgeleri yorumlayan kişidir. Gökyüzündeki gezegenlerin gün, ay ve yıl olarak konumlarını gösteren EFEMERİS (GÖK GÜNLÜĞÜ) Astrologların kullandığı temel araçlardan biridir.
Astrolojik Haritamızı yorumlattığımız zaman o anda hayatımızdaki fırsatları ve engelleri görme şansına sahip oluruz. Eğer içinde olduğumuz durumun farkında değilsek, Astroloji bize çok faydalı bilgiler sunacaktır. Hayatın akışı da aynı Ay’ın evreleri gibi değişim ve dönüşüm içindedir. Doğduğumuz andan itibaren Gezegenler hareket halinde olduğu için, bu devinimlere bağlı olarak yaşamımız evre evre şekillenir. Bir kişi Astrolojik Haritasını yorumlattığı zaman, o kişi hayatının bir çok alanı ile ilgili önündeki avantaj ve dezavantajlar konusunda bilgilenir. Astrolojik Harita Analizi aslında elinize aldığınız bir rehber gibidir. Astrolog size tavsiyelerde ve öngörülerde bulunur, uyarılar yapar, ama sonuçta seçim size aittir. Astrolojik Haritanız aslında sizin sudaki kendi aksinizi görmeniz gibidir. Yani Astrolog sizin farkındalığınızı geliştirmeye yardımcı olmaya odaklıdır. Onun rehberliğinde hayatımızı bir nevi bilinçli kontrol altına almış oluruz.

Şüphesiz Astroloji ’den faydalanmak için bir Astroloğa ihtiyacınız vardır. Sizin doğum tarihiniz, doğum saatiniz ve doğum yeriniz ile ortaya çıkan Horoskop bilgileriniz, Astroloğun da öngörüleri ile birleşerek hayatınıza yepyeni bir sayfanın açılmasını sağlayacaktır. Birçok sembollerle dolu olan haritanız yorumlandığında adeta hayatınızın şifresinin kodlarına ulaşmış olacağınızı söyleyebiliriz. Ancak şunu önemle belirtmek gerekir ki, Astrolog sizin haritanızı yorumlarken önünüze, sizi anlatan bir televizyon programı açacak ama kumandayı elinizde bırakacaktır. Yani her zaman seçim size aittir. Siz bu programı izlerken kendinize dışardan bakabilirseniz, yapılan uyarıları dikkate alırsanız Astroloji’nin faydalarından yararlanabilirsiniz.

Astroloji, insanoğlunun var olduğundan bu yana, farklı medeniyetlerin kültürel gelişimine paralel biçimde sürekliliğini korumuş ve günümüze kadar gelmiştir. Astroloji hiçbir zaman fal gibi yorumlanmamalıdır. Gelecek yıllar hakkında öngörümler yapılırken kesin konuşmak da söz konusu değildir. Gidilecek güzergâh bellidir ama tüm dönemeçler ve yol sapakları kişiye aittir. Astroloji bilgisinin ışığı izlendiğinde, doğru ve saptırılmadan kullanıldığında mükemmel bir yaşam rehberidir.
Astroloji hayatı sorgulayan, araştırma yapan ve farkındalığı gelişen kişilerin ilgilendiği bir alandır. Birçok insan günlük burç yorumu okumadan işlerine başlamaz. Bu yazıları denizdeki bir damla olarak yorumlayabiliriz. Ancak kişinin Natal Haritası (Doğum Haritası) ve ilerletilmiş haritaları (geleceğe dair bilgiler içeren) önüne adeta engin denizler, okyanuslar açacaktır demek doğru olacaktır.

"Astroloji, Danışmanla Danışanın Beraber Yürüdüğü Bir Yoldur."

Bu Kitabı Nasıl Okumalısınız?
Bu kitap geçmiş dönemlerde yaşadığınız olayların bir özeti ile başlayarak 2014 senesindeki kariyer, aşk hayatınız, aileniz, çocuklarınız, sağlığınız, iç dünyanız, yaşam felsefeniz ile ilgili konularda detaylı analizler içermektedir.
Bu kitabı okurken size tavsiyem kendi burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzun da analizini önemle dikkate almanızdır. Yükselen Burcu’nuz Güneş Burcu’nuz kadar önemlidir..


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.