Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


AN. KA. BER. İKİ

AN. KA. BER. İKİ

AN. KA. BER. İKİ

Yazar: Esma Koç
Yayınevi : Kobo Writing Life
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003162880 | Format : Epub

Ailesiyle birlikte güçlerini yok etmiş olan Ersan bir gün okulunda bir kavgayı ayırmaya çalışırken tekrar gücünü kazanır. Onun gücünü kazanmasından dolayı okul, onu An. Ka. Ber Derneği’nin oluşturmasını istediği özel güçlüler sınıfına yerleştirir. Bu sınıfa gelir gelmez Ersan, Özgür ve Semih’le arkadaş olur.

" —Tanışalım mı? Ben Gültekin Korkmaz.

—Ersan. Memnun oldum.

—Soyadın yok mu? dedi Gültekin.

—Bana soyadımla mı hitap etmeyi düşünüyordun? dedi Ersan tedirgin bir şekilde ve hızlıca sınıfa girdi. Gayet üzgün duruyordu.

—Ersan, yoksa Adnan ve tayfası yine mi canını sıktı? dedi Semih onun yanına gelip. Ersan kafasını iki yana salladı. Gültekin arkadan imalı bir şekilde bakıp duvar kenarının en arkasında bulunan sırasına geçti.

—Sıkıntımın sebebi onlar değil, bu sınıfa düşmek, dedi Ersan ve derin bir nefes aldı. Özgür ve Semih birbirlerine şaşkınlıkla baktılar.

—Bu sınıfta okumak o kadar da kötü değil aslında. İlk izlenimin biraz kötü oldu o kadar, dedi Özgür.

—Bu izlenim benim için harika bile sayılır.

—Ersan, o zaman senin canını bu kadar sıkan ne? Neden bu sınıfa düştüğün için bu kadar dertleniyorsun? dedi Semih. Ersan derin bir nefes aldı.

—Bu iş çok karışık."


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.