Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


AN. KA. BER. ÜÇ

AN. KA. BER. ÜÇ

AN. KA. BER. ÜÇ

Yazar: Esma Koç
Yayınevi : Kobo Writing Life
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003225844 | Format : Epub

Önceki seride gençleri öldüren seri katilin Adnan’ın babası Enver olduğu ortaya çıkmıştır. An. Ka. Ber. bu yüzden o gün götürdüğü gençleri orada tutmaktadır. Onlardan bir haber alamayan Özgür, Semih, Gültekin ve Ersan yeni okul dönemine başlarlar. An. Ka. Ber. ve diğer yetkililer ise bu süreçte Enver’i yakalamaya çalışırlar.

“Semih Enver’in elinden kurtulup onunla karşı karşıya geldi. Onu etkisiz hale getirmek için ağzını açtı. Sonrasında hareketsizce kaldı. Güçsüzce yere yıkıldı.

—Ne oluyor? diye düşündü.

—Merak ediyorsun değil mi ne olduğunu? Geberttiğim veletlerden birinin gücü. Çevreye sinirleri uyuşturucu bir koku yayıyorum. Şu anda bana değil saldırmayı, konuşacak bir gücün bile yok. Son bir şey söylemek ister misin? diye sordu Enver haince.

—Ah, konuşamazdın, değil mi? dedi Enver ve bir kahkaha attı. Semih ona öfkeyle baktı.

—En azından ağzımdan “geber” çıksa ve işe yarasa. Ama gücümü kullanabilmem için ille sözleri sesli söylemem gerek. Ne olacak? Burada ölecek miyim? diye düşündü Semih korkuyla. O sırada her yer sarsıldı. Çevreye bir yaratık çıktı.”


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.