Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Baba ve Piç

Baba ve Piç

Baba ve Piç

7/10 - 28 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Elif Şafak
Yayınevi : Doğan Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785865858 | Format : Epub

Elif Şafak, bu kitabında İstanbul – Amerika arasında biri Türk diğeri Ermeni asıllı iki aile üzerinden Türkiye-Ermenistan ilişkilerini incelemiştir. Yazar romanını 18 bölüme ayırarak her bölüme aşure yapımında kullanılan malzemelerin ismini vermiştir. Ülkemizde çok tartışmalara yol açmış bu roman, aynı zamanda Serra Yılmaz’ın başrolde yer aldığı tiyatro oyunu olarak sahnelenmiştir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 416

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 333

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap


Yorumlar 15

TÜM YORUMLARI GÖSTER
İyi Düşün!

Bu kitabı okuduktan sonra iki şey düşünüyorsun: ilki bu kitap neredeydi, neden daha önce bulmadım, okumadım? İkincisi ise hissedilen pişmanlık... Çünkü bu eseri okuyan insan başka romandan kolay kolay tat alamıyor. Şahsen bende bu oldu.

13.11.2016

İnsanı Derinden Sarsan

Elif Şafak'ın bütün kitaplarını okuyan biri olarak bu kitap beni en derinden sarsan kitabı olmuştu. Hala anımsadıkça derin etkisini sezinleyebiliyorum. Oldukça etkili ve üzerinde düşünülmesi gereken bir kitap. Mutlaka alınıp okunmalı.

21.10.2016

En sevdiklerimden..

İşlenmesi zor bir konuyu, karakterlerin düşünce tarzlarına göre anlatıyor. Karakterleri anladığımız an, kitaba da dalıyoruz. Elif Şafak olay değil, karakter yazarıdır bana göre.
Farklı Elif Şafak romanları için Aşk, Ustam ve Ben, Siyah Süt, Baba ve Piç tavsiyemdir.

19.04.2015

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız