Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Babamı Ararken

Babamı Ararken

Babamı Ararken

Yazar: Esma Koç
Yayınevi : Kobo Writing Life
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003124062 | Format : Epub

Tekin bir gün dışarı yürüyüşe çıkar. Fakat onun atı onsuz ve kanlar içinde döner. Bunun üzerine Tekin’in oğlu Oğuz ve Tekin’in kızı Elâ babalarını bulmak için yola çıkmak isterler. Ülkenin hükümdarı onlara yardım etmesi için kızı Yeşim önderliğinde Giray ve Şahin’i de bu iş için görevlendirir. Birlikte Tekin’i bulmak için yola çıkarlar.

" —Yerdeki izleri takip ederek ilerleyelim, dedi Yeşim. Yerdeki izleri takip ederek ormanın içlerinde bir yere doğru geldiler. Ormanın temiz havası ciğerlerine doldu. Ormanda sessizlik hâkimdi. Ağaçların yapraklarından ve dallarından süzülen ince güneş ışınlarıyla çevre aydınlanıyordu.

—İleride, dedi Giray. Biraz ilerlediklerinde yerde yoğun miktarda kan izleri buldular. Oğuz kan izlerini yere çömelmiş incelerken bir şey gözünü aldı. O yöne döndüğünde güneşin vurmasıyla parlayan metal bir rozet gördü. Rozet bir kalkan şeklindeydi. Rozetin üzerinde rozeti ortadan ikiye bölen beyaz bir çizgi vardı. Rozetin bir kısmı koyu mavi renginde öbür kısmı ise gümüş rengindeydi. Rozetin mavi kısmında gümüş renginde bir P harfi vardı. Oğuz rozeti eline aldı.

—Bu ne? dedi Elâ merakla.

—Bir rozet, dedi Oğuz düşünerek. Yeşim rozete dikkatlice baktı.

—Bunun burada olması çok şaşırtıcı, dedi düşünerek.

—Bu rozet ne? Kime ait? dedi Giray.

—Bu uzak bir ülkedeki, Kozgavistan’daki gizli bir örgütün rozeti. Bunun burada olması hiç iyi değil."


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.