Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bakış
Bakış

Bakış

Yayınevi : Ibrahim Yürük
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9781310719844 | Format : Epub

Bakış E-Kitap Açıklaması

Düşünmek hayatın her anında yapılan bir beyin-sel işlevdir. İnsanların zaman zaman kendi düşündükleri ile bir savaş vermesi bazen insanların elinde olamayabilir, bu içgüdüsel olarak neden-sonuç kavramının her zaman güncel seyir etmesindendir. Elbette bunları anlatan, psikoloji, felsefe, ekosistem vb. birçok kitap ve belgeseller vardır, fakat insanların ezbercilik olarak ki, Ekonomik savaş içerisinde bunların sadece bir bilim olduğu ve güncel yaşamda bir gereği ile bile karşılaşmazlarken, bunlara ilişkin bilgilerle karşılaşırlar. Çünkü, bu bir varlığın ötesindeki yaşamla ilgili olduğu için, kimse düşünce zincirini yani bütün hayat ile ilgili bir kitap ile bilgilerin kullanılabileceğini nereden bilebilirler. Bu yazdığım kitapta, yaşam için gerekli binbir sırlar gizli aslında, herkesin bildiği ama bu bakış açısıyla hiç görmedikleri bir gerçek.

Yazmış olduğum kitap, 3 bölümden oluşmaktadır. Evrensel hukukun geneli bakımından ele aldığım ve öz felsefem, yani bilinen tanımın dışındaki insan psikolojisi.. ve insan psikolojisinin düşünülmesi gerektiği görünüşe ek olarak;
* Özel Hukuk
* Ticaret Hukuku
* Medeni Hukuk
* İş Hukuk
olarak ve genel olarak ahlak kuralları, görgü kuralları, hukuk kuralları adı altında bu Felsefeyi ele aldım.

NOTLAR:
Cümleler uzun ve birbiriyle bağlantılı yazılmıştır.
1) Bu kitapta yazılanlar birer Varsayımdır ve bir kesinlik arz etmez.
2) Bu kitap Siyasi amaç taşımaz.
3) Bu kitapta, Evrensel bir yaşamın hukuku, davranış biçimi ve doğa yasaları ele alınmıştır.
4) Bir sonraki seride (Kitapta) detaylandırılacaktır.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.