Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Başarılı Olmanın Yolları
Başarılı Olmanın Yolları

Başarılı Olmanın Yolları

Yayınevi : egsis
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003509975 | Format : Epub

Başarılı Olmanın Yolları E-Kitap Açıklaması

Başarının yalnızca yetenekli insanlara ait olduğunu düşünenlerden misiniz? Gerçekten başarılı insanların şanslı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da bugün sahip oldukları her şeyin onlara gümüş kaşıkla verildiğine mi inanıyorsunuz?

Şimdi dinleyin. Yukarıda yazılanlar, bazı durumlarda doğru olsa da çok az sayıda gerçekleşir. Başarı, şansa, yeteneklere ya da verilenlere bağlı değildir. “Başarıyı getiren, sihir değil, sebat ve tutarlılıktır.” Bunun anlamı şudur; yapmayı seçtiğimiz şeyleri ısrarlı ve tutarlı bir biçimde yaptığımızda başarıya ulaşırız. Hepimiz daha başarılı olma ve yaşamımızda daha fazlasını yapma potansiyeline sahibiz. Ne seçtiğiniz pek de önemli değildir; farkı yaratan, seçim yapmış olmanızdır. Yaşamınızda kaybettikleriniz ya da yenilgileriniz değil bunlarla elde ettikleriniz sizi başarılı kılar.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.