Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bestesini Arayan Sözler
Bestesini Arayan Sözler

Bestesini Arayan Sözler

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Selen Servi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9789752753617 | Format : Epub

Bestesini Arayan Sözler E-Kitap Açıklaması

Kendi ürettiklerini sunmak bir olgunlaşma ve özgüven an› bekliyor sanki. Bu sebeplerden olsa gerek bana kalsa daha beklerdim. Beni harekete geçiren başka bir şey oldu. Başımıza gelen onca acı ve ani olay... Ölümün başucumuzda her an duruşuyla karar verdim. Yani yaşama telaşıydı beni dürten. Haydi dedi içimdeki ses. Derledim topladım defterlere yazdıklarımı. Kendi kendime ettiğim kelimelerin toplamıdır bu kitap. Hepsi bestesini aramak için çıkıyor yola. Müzikle buluşmalarını hayal ediyorum. Dilerim bu hayalim de gerçek olur. Dilerim hepimiz için her hayal hayat bulur. Dilerim “İlk Adım” için gereken cesaret hepimizin başköşesine kurulur.

 

Bu kitabı alarak eğitim olanaklarından yoksun bir çocuğun daha umudu oldunuz. Bu kitabın tüm geliri (yazarın telif hakkı dahil) Kurald›ş› Eğitim Vakfı’na bağışlanmıştır.

(Tanıtım Bülteninden)


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.