Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beynine Format At
Beynine Format At

Beynine Format At

6/10 - 86 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Doğan Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785942023 | Format : Epub

Beynine Format At E-Kitap Açıklaması

Beynine Format At

Zaman sahiden her şeyin ilacı mıdır yoksa yalnızca anıların biriktiği tozlu bir sandık mı? Hayat hızla akıp giderken yaşanan her şeyin geride kaldığını düşünmek, hatta bunların bir kısmını unutmak elbette ki mümkün. Fakat beyin oldukça ilginç ve karmaşık bir sisteme sahip… Öyle ki siz unutsanız dahi bilinçaltı her şeyi ilk günkü gibi hatırlamaya devam ediyor. Bu da demek oluyor ki bugün hissettiğiniz sebepsiz korku ve kaygıların kökeni, çok yüksek ihtimalle çocukluk çağında yaşadığınız ve belki de hiç hatırlamadığınız bir anıya dayanıyor olabilir.

Beynine Format At, işte tam da bu konuya yönelik, okurlarına evde terapi imkânı sunuyor. Alışılagelen kişisel gelişim kitaplarının aksine bu kitap, motivasyonu artırmaya yönelik cümlelerle yaşam koçluğu görevi üstlenmiyor. Bunun yerine, “NeuroFormat” adı verilen terapi yöntemini her yönüyle okuyucuya aktarıyor ve bu sayede kişinin bilinçaltındaki travma izlerini silmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Travmaların Etkilerini Bilinçaltından Silmek Mümkün!

Esas mesleği mühendislik olan Barış Muslu, lise ve üniversite yıllarını geçirdiği ABD’de aynı zamanda NLP (Neuro-linguistic Programming / Sinir Dili Programlaması) üzerine de eğitim aldı. Ve bundan sonra psikoterapi tekniklerine de yoğunlaşmaya başladı. Muslu, kendi yaşadığı bazı problemlerin de bu ilgiyi perçinlemesiyle NeuroFormat adını verdiği yeni bir terapi yöntemi geliştirdi. Yazarın Beynine Format At kitabı ise bilinçaltında yer edip çeşitli problemlere yol açan travmaları silmeyi amaçlayan bu yöntemi okuyucuyla tanıştırıyor.

Kaygı ve korkuların özellikle çocukluk yaşlarındaki travmalara bağlı olarak geliştiği, neredeyse herkes tarafından bilinen bir gerçek. Fakat Barış Muslu, bunun da ötesinde, çeşitli hastalıklar ve fiziksel rahatsızlıklara da yine bu travmaların sebep olabileceğini iddia ediyor. Temel olarak belirli nörolojik noktalara vurma ve bununla eş zamanlı olarak gerçekleştirilen göz hareketleriyle uygulanan NeuroFormat, tüm bunlara sebep olan travmaları bilinçaltından silerek yaşam kalitesini artırıyor.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Şimdi geçmişin yükünü sırtınızdan atıp çok daha hafif ve pozitif olarak yola devam etmenin tam zamanı! Deneyimleyenler tarafından övgüyle ve minnetle söz edilen NeuroFormat tekniği ile tanışmak ve hayatınızda bir dönüm noktası yaratmak için Beynine Format At kitabını hemen sipariş verin!


Yorumlar 27
TÜM YORUMLARI GÖSTER
Takipte kalın

Basarılı ,terapi niteliginde demoları var,kitaplarını ve canlı yayınlarını takip etmenizi öneriyorum.

08.06.2021

Faydali

Tavsiye ediyorum. Bakış açınızı degistirecek

29.05.2021

Tavsiye ederim

Çok güzel bir kitap

25.03.2021

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.