Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı
Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı

Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı

10/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: James Greer
Yayınevi : Versus
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785866251 | Format : Epub

Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı E-Kitap Açıklaması

Kurt Cobain kimdi? Zenginliğe ve üne boğulmuş şımarık bir rock yıldızı mı? Uyuşturucudan ve can sıkıntısından zihni bulanmış bir bunalım ikonu mu? Bütün dünyaya dil çıkaran yaramaz bir çocuk mu? Evrenin yasını tutan bir bilge mi? Hayatı parmak uçlarıyla seyreden bir münzevi mi?

Cobain'in her şeyden kaçmak için geldiği Dayton'da geçirdiği günlerin başka başka gözlerden aktarılışının kitabı bu. Parçalanmış kimliklerini bir arada tutacak bir tutkal peşindeki alkolik gençlerin modern zamanları, popüler kültürü, aşkı, cinselliği ve yaralarını kaşıyışları ya da. 'Kurt Cobain'i kim öldürdü' cümlesinin çoğul yanıtı. "genç ruh gibi kokar"dı, yalnızlığınızı taşıracak, yitirdiklerinizi koyultacak, damağınızda bir zehri dolandıracak.

Kurt Cobain'i bir yıldız ya da resmi tişörtlere basılan bir ürün değil, zaafları, kusurları ve ıssızlığıyla gerçek bir insan olarak okumak ve boğazınıza kadar zarif bir modern zamanlar eleştirisine batmayı göze alabiliyorsanız "genç ruh gibi kokardı"yı sindirim sisteminize vakit kaybetmeden sokun deriz. Zira hazmı zor olabilir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2011

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: Versus


Yorumlar 1
HARİKA

MÜKEMMEL BİR ROMAN ÇABUK ALIN DERİM

23.04.2013

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.