Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


BORSA ARACI KURUMLARINDA TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

BORSA ARACI KURUMLARINDA TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

BORSA ARACI KURUMLARINDA TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

Yayınevi : A. Yusuf Doğan
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003379431 | Format : Epub

Günümüzde tavan yapmış olan rekabet, toplam kalite yönetimini her örgüt için çok daha önemli bir hale getirmiştir. Özellikle şirket sayısının fazlalığı, finansal piyasaların çok da derin olmaması ve daralan pazar nedeniyle Türkiye’ de borsa aracı kurumları arasındaki rekabet inanılmaz ölçülerde artış göstermiştir. Hemen hemen her borsa aracı kurumu bağlı bulundukları mevzuat çerçevesinde aynı hizmetleri sunmaktadır. Burada farklılaşmak isteyen borsa aracı kurumları toplam kalite yönetimi felsefesiyle birlikte rekabette bir adım öne geçmenin yollarını aramalıdır.

Bu çalışmada kalite, toplam kalite yönetimi, borsa aracı kurumları ve bu kurumlardaki toplam kalite yönetimi incelenmiştir. Birinci bölümde; kalite, toplam kalite yönetimi ve toplam kalite yönetiminin amaçları ve faydalarından bahsedilmiştir. İkinci bölümde; borsa aracı kurumları, sundukları hizmetler ve Türkiye’ deki borsa aracı kurumlarına değinilmiştir. Üçüncü bölümde ise; borsa aracı kurumları İçin toplam kalite yönetiminin önemi, faydaları ve borsa aracı kurumlarında toplam kalite yönetiminin uygulanması konuları incelenmiştir.


x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız