Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çağdaş Şairler Yıllığı

Çağdaş Şairler Yıllığı

Çağdaş Şairler Yıllığı

Yazar: Halil Gökhan
Yayınevi : Kafekültür
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004153658 | Format : Epub

Yıllık Geleneğinde Yeni Bir Pencere

ÇAĞDAŞ ŞAİRLER YILLIĞI

Edebiyat yıllıkları genellikle geçmiş olan yılın edebiyat ürün ve eleştirilerinin yer aldığı olgun bir türdü eskilerde. Zamanla farklı medyaların bu alanı doldurmasıyla yıllıklar bir seçki gibi davranır hale geldi ve birçok tartışmalarla edebiyat dünyamız gereksiz yere oyalandı.

Şimdi Kafekültür, bu olgun alışkanlığı yeniden canlandırarak önemli, saygın ve iyi edebiyatçıların şimdiye kadar hiçbir yerde yayımlanmamış eserlerini bir araya getirdiği gelecek ve içinde yaşadığımız yılların yıllıklarını okurlara sunuyor. Bunun ilk örneği ÇAĞDAŞ ŞAİRLER YILLIĞI 2017:

Çağdaş şiirimizin yaşayan, iyi ve başarılı 20 şairinden hiç yayımlanmamış, 2017 yılı boyunca şiiri taptaze, dipdiri tutacak ve okurların dilinden düşmeyecek 20 şiiri tüm şiirseverlere kıvançla sunarken Yıllık geleneğinde bir gelecek penceresi açıyoruz.

Şiirin bütün ışıkları sizin olsun.

(Şairler: ÖZDEMİR İNCE * FİKRET DEMİRAĞ * ATAOL BEHRAMOĞLU * SİNA AKYOL * GÜLTEKİN EMRE * ENİS BATUR * TUĞRUL TANYOL * YUSUF ERADAM * BÜLENT GÜLDAL * OĞUZHAN AKAY * HAYDAR ERGÜLEN * ENVER ERCAN * ORHAN ALKAYA * NEŞE YAŞIN * CEZMİ ERSÖZ * TURGAY KANTÜRK * HÜSEYİN ALEMDAR * TUNA KİREMİTÇİ * SELAHATTİN YOLGİDEN * PELİN BATU * 20+1 Editörün Konuk Şiiri)


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.