Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dağlara Tırmanmak

Dağlara Tırmanmak

Dağlara Tırmanmak

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Osman Gülüm
Yayınevi : Paloma Yayınevi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785897668 | Format : Epub

Bu hiç de alıştığınız gibi bir otobiyografi değil. Bu kitabı yazarken herhangi bir şeyi saklamaya çalışmadım. Burada gördüğünüz her şey hatırladığım kadarıyla yaşanmış gerçeklerdir. En basit ve mütevazı koşullardan başlayarak başarılı bir işadamına dönüşmemle sonuçlanan hayat yolculuğumu dile getiren gerçekler...

Ben bu kitabın hayatında başarıyı arayan herhangi bir kimseye ilham kaynağı olmasını istiyorum. Çok çalışmak, başarma hırsı, kendime olan güven ve inancım ve kendimi işime adamam beni bugün bulunduğum yere getirmiştir. Bu özellikler hep vardı bende, ama her zaman bu denli başarılı olamamıştım.

Hatırlamak istemediğim kadar çok kez tökezledim, sendeledim, hedeflerimin gerisinde kaldım. Birçok benzer felaketin yanı sıra iflas, bedensel şiddet uygulanması, zorbalık, baskı, haraç ve yürek burkan fakirlik gibi durumlarla karşılaştım.

Bu benim tüm olumsuzluklara karşın nasıl direnip boyun eğmediğimin hikâyesidir. Eğer tüm zekânı bir konuya odaklayıp tüm enerjini yöneltirsen eninde sonunda başarıya ulaşacağını anlatan bir öyküdür.

Eğer ben o zaman bunu başarabilmişsem sen de başarabilirsin.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 204

Baskı Yılı: 2011

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: Paloma


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız