Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Değerlerimiz ve Türkiye

Değerlerimiz ve Türkiye

Değerlerimiz ve Türkiye

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Oktay Alnıak
Yayınevi : Yeniyüzyıl
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785873396 | Format : Epub

Bilimsel düşünüp, sanatsal hisseden bireyler özgür olur. Özgür bireyler, özgür toplumları oluşturur. İşte bu kitap bireylerin özgürleşmesinin kıvılcımını çakan özgür toplumların nasıl yaratılması gerektiğini anlatan bir başucu kitabıdır.

"Türk Milleti'nin bu coğrafyadaki yaşamını sonlandırmak amacıyla kurgulanmış olaylardan ders almak gerekir. Son 100 yıl içindeki Sarıkamış olayını, Çanakkale'yi, Kurtuluş Harbini ve bu olayların aktörleri olan ABD, İngiltere, Fransa, İtalya ve Yunanistan'ın yaptıklarını unutmak mümkün mü? O gün ve bugün Bölgede yaptıklarını hafızamızdan nasıl silelim. Bunların yaptıklarını gençliğimize anlatmayalım ve onları tarih bilincinden yoksun mu yetiştirelim? Bakınız Irak kapımızda neler oluyor? Fırsatını bulsalardı Türkiye bu kaos yelpazesinin içindeydi" diyen Prof. Dr. M. Oktay Alnıak'ın "Değerlerimiz ve Türkiye" kitabı geçmişten geleceğe bir köprü kuruyor.

Çünkü Yazar Alnıak'ın amacı, Türkiye'nin bölgesinde 2013 yılının teknoloji üssü olmasıdır. Çünkü, Türkiye'nin teknoloji üssü olması, Avrasya koordinatındaki bölge ülkelerine istikrar ve kalıcı barış sağlayacaktır. Bu barıştan ve insanlık idealinden bölgedeki 30 ülke ve bir milyar insan yararlanacaktır.

Yazar, "Kitap yazmak zahmetli bir iştir. Bizim denemelerin piyasada satılması ve para kazanması mümkün değildir (...) Hoca olup, kitap yazarak zengin olan kimse ben tanımıyorum" diyor. Yazmak zahmetli iştir ama okumak için o kadar zahmete gerek yoktur. Alın bu kitabı, bir solukta okuyun. Özgürleşin...

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2009

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 157

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeniyüzyıl


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız