Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


DeliDozu

DeliDozu

DeliDozu

Yayınevi : yeGKitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003212776 | Format : Epub

Çağırınca gelmeyenler, kovunca kapında yatıyor... Kapı açıkken girmeyen, örttüğünde kilidi zorluyor, neden?Gitme derken kaçan: Neden, gelme deyince dörtnala koşuyor öyle? İyiysen, hep kötü oluyorlar da: Kötüysen, senden iyisi niçin bulunmuyor böyle?

Çok sevilince ele gidenler, boş verilince geri dönerlermiş. Kıymet, kıymetli ve ağır bir kelime, yükünü herkes çekemezmiş... Değerini bilemezmiş herkes, değer görmenin: Ama kaybedince fark edermiş, layık olamadığı güzelliğin...

Kör ile yatansa, şaşı kalkan; nankör ile gezendir, kalbi harcanan. Hep yolumu kapattınız, ne desem boşa... Katılaştım belki biraz ama hiç dönmedim taşa.

Yanılarak geçirdiğim zamanlar, bitti. Duyduğum acı yalanlar, gerçek sandığım sahte aşklar ve değer verdiğim dostluklar, bitti. Kalbimi saran acı, bana kederin her yerimden, her zaman ve her yerde vurabileceğini ama ne kadar vurursa vursun asla öldüremeyeceğini, öğretti.

Ben de bana hep yeniden başladım!

eKitap: Mayıs, 2019

Dil: Türkçe


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.