Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dinle Sevgili / Venedik'te Aşk
Dinle Sevgili / Venedik'te Aşk

Dinle Sevgili / Venedik'te Aşk

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Harlequin Türkiye
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9786053391869 | Format : Epub

Dinle Sevgili / Venedik'te Aşk E-Kitap Açıklaması


Dinle Sevgili - Rebecca Winters

Yunanlı milyoner Leandros'un yakında boşanacağı karısı mucize eseri ikiz bebeklere hamile kalır. Bu haber Leandros'a sürpriz olur. Bir süredir ayrı yaşadıkları halde, birbirlerine ait olduklarını biliyordur. Leandros evliliklerini kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmaya karar verir. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır. Acaba Kellie'yi, bir ilişkide ansızın birden fazla mucize olabileceğine ikna etmek mümkün olacak mıdır?

Venedik'te Aşk - Lynne Graham

Pazarlama asistanı Poppy Bishop, uluslararası arenada söz sahibi patronu Santino Aragone'a imzasız bir Sevgililer Günü kartı yollar.

Şirket içi partide bu durum açığa çıkar ve arkadaşlarına rezil olan Poppy, gözyaşları içinde patronun ofisine kaçar. Peşinden giden Santino, onu teselli etmeye çalışır. Bu duygusal gecenin beklenmedik bir sonucu olacaktır ancak araya kötü niyetli kişilerin girmesiyle kader yolunu bir süreliğine şaşıracaktır. Ta ki bir yıl sonra onları Venedik'te yeniden kesiştirene dekSayfa Sayısı: 194

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Harlequin Türkiye

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.