Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


E- KİTAP YAZARAK PARA KAZANMAK (Videolu Eğitim)
E- KİTAP YAZARAK PARA KAZANMAK (Videolu Eğitim)

E- KİTAP YAZARAK PARA KAZANMAK (Videolu Eğitim)

Yazar: Ogün Sakız
Yayınevi : SkzMedya
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004010746 | Format : Epub

E- KİTAP YAZARAK PARA KAZANMAK (Videolu Eğitim) E-Kitap Açıklaması

Bu Eğitimde sizlere e-kitap yazarak nasil bir pasif gelir oluşturabiliriz bundan bahsetim videolari izlerseniz tüm mantığı anlayıp sizde bir gelir oluşturabilirsiniz

1 - Giriş Tanıtım

2 - Kayıt Olma

3 - Ödeme Ayarları

4 - Satış

5 - Mantık

6- Ne Satar

İnternetten para kazanma yollarından en iyisi bana göre e-kitap yazarak para kazanma yöntemidir. Öncelikle e-kitap yazmanın zor olmanın bilin. Çoğu insan “ben ne biliyorum ki ne yazacağım”diye düşünebilir. Öncelikle aklınızdaki bu algıyı yok etmelisiniz. Eğer siz yaşıyorsanız illa ki bir konuda tecrübeniz vardır. Hadi yok diyelim en azından bir konuya merakınız vardır. İşte bu konu üzerine araştırma yaparak bile ortaya muhteşem bir eser çıkarabilirsiniz. Mesela tanıdığım bir kişi kendi kökenini merak etti ve araştırmaya başladı. Bu arada araştırmalarından esinlenerek ortaya güzel bir roman çıkardı. Çoğu platformda da satışta olduğunu bilin. Bu basit bir örnekti. Bu yazımda kısaca e-kitap yazmak istiyorum diyenlere özel iki önemli unsur üzerine tavsiyelerde bulunmak istedim. Şimdi önemli maddeleri başlıklar altında inceleyelim.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.