Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Emunatoron/ 0-GXCM

Emunatoron/ 0-GXCM

Emunatoron/ 0-GXCM

Yazar: Esma Koç
Yayınevi : Kobo Writing Life
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003006313 | Format : Epub

Firdevs, Anı, Toprak, Reyhan ve Alev, Dünya’yı olumsuz etkileyecek bir grup özel gücü olan kişilere karşı durmak, Dünya’yı ve sevdiklerini korumak için özel güçler alıp 0-GXCM olurlar. Bu süreçte korumaları gereken iksirler olduğunu ve onları korumazlarsa Dünya’ya olabilecekleri öğrenirler. Onlar iksirleri korumaya çalışırlarken iksirleri onların almasını istemeyen pek çok düşmanları olacaktır.

“Maçuna’ya gelince trenden indiler. Yollarda ilerledikten sonra kuytu bir yerde kalmış yıkık dökük bir binanın önüne geldiler. Binanın önünde bir tabela vardı. Tabelada kanlarla

“Korkunç Hayaletler Lokantası”

yazıyordu. Engin Deniz biraz irkilmiş bir şekilde durdu.

—Ne o? Buradan korktun mu? Sen buranın nasıl kurulduğunu biliyor musun? dedi Ejder çabucak.

—Biliyorum, ne var ki? dedi Engin Deniz cesur olmaya çalışarak.

—ANNECİİİM! BURASI ÇOK KORKUNÇ! İÇERİ GİRMESEK OLMAZ MI? dedi Anı Engin Deniz’in arkasına saklanıp.

—Bundan mı korktun? O zaman bir de Baş Hayalet’i gör. O zaman ne yapacaksın? dedi Ejder sinsice Anı’ya yaklaşıp. Binanın kapısı gıcırdayarak açıldı.

—GECENİN BU VAKTİNDE KİM BENİM RUHUMU RAHATSIZ EDİYOR? GİRSİN İÇERİ! dedi korkunç bir ses yankılanarak. Savaşçılar ve Engin Deniz yutkundu. Harun önden içeri girdi. Herkes içeri girince kapı hızlıca çarpıldı. Şimdi karanlık bir odada duruyorlardı.”


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.