Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Evlenmeden Önce
Evlenmeden Önce

Evlenmeden Önce

7/10 - 24 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Remzi Kitabevi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9789751419606 | Format : Epub

Evlenmeden Önce E-Kitap Açıklaması

Evlenmeden önce aralarındaki ilişkiyi önemseyen, üstüne konuşan, sohbet eden, zaman ve emek veren çiftler, evliliklerinde kendi farklı öykülerinden ‘bizim öykümüz’ dedikleri yeni bir öykü oluşturmayı başarırlar.

Evlendiğinizde, hayatının en önemli, en güçlü tanığını seçmiş olursunuz. Bunun bilincinde olmak, önemli bir olgunluk adımıdır. Evlilik öncesinde, müstakbel eşinizle paylaştığınız değerlerin farkında olmak önceliğiniz olmalıdır. Birlikte, ‘birbirinizi yaşamak’ için evleniyorsunuz ve bu evlilikte ikiniz de kendiniz olarak var olmayı yani BİZ olmayı önemsiyorsanız, değerlerinizin uyum içinde olması gerekir.

Evlilik yolculuğuna başlarken biricik sermayeniz olan sevgi, küçülüp yok olabilecek ya da büyüyüp gelişebilecek bir şey. Evet, o hem çok kudretli hem de bir o kadar zarif ve kırılgan. Kurduğunuz ilişkiler ve üstlendiğiniz rollerin farkında olarak onu hakkıyla yaşamanız, yaşatmanız gerekiyor.

(Tanıtım Bülteninden)


Yorumlar 10
TÜM YORUMLARI GÖSTER
Mükemmel

Doğan hocamızın her kitabı gibi mükemmel

22.03.2021

evlenecek olanlar mutlaka almalı

evlenecek olanlar mutlaka almalı, daha iyi anlatılamazdı..

08.03.2021

Eğitici

Kitap bittiğinde insan kendini,çevresini,ilişkisini,yaşamını her şeyi sorguluyor ve doğru olanı yapmak için nasıl adımlar atılması gerektiğini öğretiyor.

04.03.2021

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.