Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Genel Hayat Öyküleri

Genel Hayat Öyküleri

Genel Hayat Öyküleri

Yazar: Halil Gökhan
Yayınevi : Kafekültür
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004153184 | Format : Epub

Bu kitapta 14 kadın yazar hayatlarında ilk kez "genel" kadınların hikâyelerini yazmak için özel olarak bir araya geldi.

Geldiği gün ilk cinsel deneyimini yaşamak için bir seks işçisine gitmek zorunda kalan toy bir delikanlıya benziyordu.

Kapıdan girdiğinde şaşırmıştım, bir kraliçe gibiydi. Fırfırlı, alengirli giysileri, kendinden emin tavırları ve görmüş geçirmiş artık ne olursa olsun tınmayacak, bana mısın demeyecek bakışları. İşte düğüm ve çözüm oradaydı.

Yıldız bana baktı. İlk kez gözlerini o gün gördüm. İri, kahve, kirpikleri nemli ve siyah. Başını sallar Yıldız, evet ve hayır der. Pek konuşmaz. "Kız, kimin kimsen yok mu senin? Nasıl düştün buraya?" diye sordu diğer kızlar, bir şey demedi Yıldız.

Dur bakayım kaç tane fişi olmuş: 5-7? Hay Allah, sayamadım, neyse!! Bu fişler bu garibanın ekmeği işte. Kaç fiş, o kadar iş demek.

Ahunaz, koltuğun üstünde oturmuş sigarasını tüttürüyordu. "Gel abicim, ne kadar resmi bir giriş böyle ben müdür değilim, ayol," dedi gülerek. "Bu akşam açılışı demek ki, senin gibi toy birisiyle yapacağız, kısmete bak," diye ekledi.

'Ara beni! İstanbul'da bu paranın çok daha fazlasını kazanabilirsin.'

***

ALANA BERİL - ANUŞKA ŞAHİNER - CANDAN SELMAN - ÇİĞDEM KESKİNBIÇAK - EDA GEVEN - ELİF KARACA - EMİNE EBRU - MELİS OLÇUM - MÜNİRE ÖZGENCAN - NURCAN ONARAN - ÖZLEM TÜM - ÖZLEM ULUSOY - SEDEF KANDEMİR - SUNA BAYKAM - ZUHAL ALKAN


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.