Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Görev Yemini (bir Luke Stone Gerilim Romanı— 2. Kitap)

Görev Yemini (bir Luke Stone Gerilim Romanı— 2. Kitap)

Görev Yemini (bir Luke Stone Gerilim Romanı— 2. Kitap)

Yazar: Jack Mars
Yayınevi : Jack Mars
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230001339178 | Format : Epub

“Bu sene okuduğum en iyi gerilimdi. Hikaye oldukça akıllıca yazılmış ve en başından beri okuyucuyu kendine bağlıyor. Yazar gelişmiş ve eğlenceli karakterler yaratmakta harika bir iş çıkarmış. Devamını okumak için sabırsızlanıyorum.”

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (re Her Yol Mübah)

Biyolojik önlem laboratuvarlarından birinden biyolojik bir madde çalınır. Silah haline getirilmiş bir maddedir ve milyonlarca insanın hayatına mal olabilir. Umutsuzca görünen ulusal bir av başlar, çok geç olmadan teröristler yakalanmalıdır. Luke Stone FBI’ın seçkin departmanlarından birinin başıdır, kendi ailesi tehlike altında olmasına rağmen, bu işlerden uzaklaşmaya yemin etmesine rağmen, görev yeminini henüz yapmış başkanın çağrılarına sırtını dönemez.

İşler şok edici bir yıkıma doğru gitmektedir, işin ucu başkana ve ailesine kadar uzanmış hayatlarını tehdit etmektedir. Başkan Hanım’ın gücü sınanmıştır, yeni rolünü üstlenirken en yakın danışmanlarını bile şoke edici bir gelişim göstermiştir. Yeni başkanın yanında olmak istemeyen danışmanlar Luke’u devre dışı bırakmak istemektedir ve böylece Luke’un takımı kendini tehlike içinde bulmuş, kendi kıt imkanlarıyla bir şeyler yapmaya çalışmıştır. İşler artık kişisel seviyededir. Ama Luke Stone teröristler ya da kendisi ölene kadar asla işin peşini bırakmaz.

Luke, teröristlerin en büyük hedefinin onun sandığından bile çok daha değerli—ve çok daha korkutucu— olduğunu anlar. Ancak, kıyametten birkaç gün önce çoktan harekete geçilmiştir ve muhtemelen o bile işleri değiştiremeyecektir.

GÖREV YEMİNİ, Luke Stone serisinin 2. kitabı, duraksız aksiyonuyla bir politik bir gerilim romanı, uluslararası olaylar zinciri, beklenmedik olaylarla gecenin geç saatlerine kadar sayfalarını heyecanla çevireceğiniz bir kitap.

Luke Stone’un 3.kitabı da artık kitapçılarda.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.