Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gözleri Açık Sevmek

Gözleri Açık Sevmek

Gözleri Açık Sevmek

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Butik
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785857624 | Format : Epub

İnternet'teki servis sağlayıcılardan birinin e-posta adreslerinde yaptığı bir hata bir kadınla bir erkeği karşılaştırır. Roberto sık sık sevgili değiştiren bekâr bir erkektir, yaşadığı rutin hayattan epeyce sıkılmıştır, aşk ve çiftler hakkında yazışan iki psikoloğun e-postalarına gizemli bir biçimde karışır. Hikâyeye giderek daha fazla dahil olur, hatta içinde yer almak ister, böylelikle gelişen olaylar hiç beklenmedik sürprizler doğurur.

"Yaşamı bir metro vatmanı gibi yaşayabiliriz: Nereye gittiğimizi ve yolun ne olduğunu kesinlikle bilerek. Ya da bir sörfçü gibi yaşarız: Dalgaları izleriz."
Sana dalgaları izlemeyi öneriyorum.
"Yaşam önceden kestirilmesi olanaksız ince bir denge. Sadece kendini dalgaya bırakmak ta yetmez, her dalganın sörf yapmaya uygun olmadığını da bilmek gerekir. Metafor hepimizin düşündüğüne uygun: Sörf yapabilmek için öngöremediğin şeylerle karşılaşmaya hazır olmak gerek (kimse dalganın nasıl geleceğini bilemez). Her şey sanat ve idmanın bir karışımı, kimse sörf yapmayı bilerek doğmayacağı gibi, risk almaya hazır olmak, düşüp ıslanmanın ve her yanımızın morarmasının bizi bir sonraki dalgaya hazırlayacağını da bilmek gerekir.
Sadece hayaller, illüzyonlar, fantazi, istemek ve projeler yetmez, ama onlar olmadan da bir yol yoktur..."

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 238

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 125

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik


Yorumlar 2

Çok keyifli bir kitap

Kişisel gelişim, çift terapisi ve aynı zamanda okuma isteği uyandıran ilginç bir hikaye. Bir yandan insana kendi ilişkisini sorgulatırken diğer yandan da merak uyandıran bir kitap..

03.04.2014

şahane bir kitap

ilişkileri oturduğu yerden hep kendi için değerlendirenlerin okuyup kendilerine tekrar bakmalarını sağlayacak,,ve bir çok ilişkiyi eminim ki kurtaracak,,

10.05.2010

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız