Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


GRİ KURT

GRİ KURT

GRİ KURT

Yazar: onur diler
Yayınevi : onur diler
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003048825 | Format : Epub

Bazı insanlar farkında bile olmadan büyük hatalar yapar... bu zincirleme olayları tetikler, tıpkı bir çığın oluşması gibi. Polis Baş Komiseri Yaman Gökdemir'in öldürülmesi de işte tam olarak böyle bir olaydı. Çünkü ardında bıraktığı kardeşi ona sakin olmasını, adaletin er geç tecelli edeceğini söyleyenleri dinleyecek tiplerden değildi.

Hayatı boyunca yaptıklarını kimseye anlatamayacak olan Çetin Gökdemir Özel Kuvvet Komutanlığında görevli bir Binbaşıydı.

Son görevinden döndüğünde ağabeyin öldürüldüğünü öğrenmişti. Bu beklenmeye ölümden ona iki şey kalmıştı; alınacak bir intikam, büyürken göz kulak olunacak bir yeğen...

Çetin hayatta kalan tek akrabası olan yeğeni Emre'yi evlat edinir. Bir yandan ağabeyinin ölümünü soruştururken, bir yandan da Emre'nin farkında bile olmadan bulaştığı büyük belayı savuşturmaya çalışır...

Grikurt'un serüvenlerine hoş geldiniz.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.